03.05.2015. 19:53
Šovakar Anglijas Premjerlīgas 35. kārtas maču aizvadīja nu jau bijusī čempione "Manchester City", Londonā viesojoties pie "Tottenham Hotspur". Aizraujošā un atklātā mačā mančestrieši izcīnīja uzvaru ar rezultātu 1:0, pateicoties Serhio Agvero gūtajiem vārtiem.

Manuela Pelegrini vadītā komanda sezonas beigās saskārusies ar vairākiem būtiskiem iztrūkumiem sastāvā, jo savainojumu dēļ spēlēt nevar komandas kapteinis Vensāns Kompanī, kā arī Jaja Turē. Mančestrieši bija piedzīvojusi zaudējumus pēdējās četrās izbraukumu spēlēs Premjerlīgā un šo nelāgo statistiku vēlējās lauzt. Īpaši tamdēļ, ka "City" bija uzvarējusi londoniešus pēdējās trijās savstarpējās spēlēs ar graujošiem rezultātiem. Mača sākumā gan vairākas izcilas iespējas neizmantoja laukuma saimnieki, jo Eriks Daiers un Harijs Keins nespēja trāpīt bumbu vārtos no ļoti izdevīgām pozīcijām. "Tottenham" varēja vainot tikai paši sevi par to, ka neizmantoja "Manchester City" bardaku aizsardzībā pirmajās minūtēs, jo ilgi tā turpināties nevarēja un viesi sakārtoja spēli savā laukuma pusē, kā arī paši sāka veidot ļoti bīstamus uzbrukumus.

"Manchester City" izvirzījās vadībā 29. minūtē, kad izveidoja ātru pretuzbrukumu, Davids Silva atdeva lielisku piespēli soda laukumā Serhio Agvero un argentīnietis neatstāja nekādas cerības Igo Lorisam (0:1), apliecinot līgas rezultatīvākā uzbrucēja statusu. Turklāt jāatceras, ka abu komandu iepriekšējā cīņā Agvero guva visus četrus savas komandas vārtus un kopumā pēdējos savstarpējos mačos ir lielākais londoniešu bieds. Mourisio Poketino vadītā komanda centās vairāk uzbrukt, tomēr nespēja precīzi pabeigt kombinācijas un samērā daudz kļūdījās saspēlēs. Kopumā gan cīņa aizritēja aizraujoši ātrā tempā un iespējas izcelties bija abām komandām. Mančestriešiem divas labas iespējas neizmantoja Fernandinjo, bet pirms pārtraukuma izcila iespēja izlīdzināt rezultātu bija Raienam Meisonam, kurš duelī nemācēja pārspēt Džo Hārtu.

Pēc pauzes komandas atsāka ar aizraujošu un atklātu spēli, kurā bija maz taktikas, toties daudz azartisku uzbrukumu. 61. minūtē atkal "Tottenham" nerealizēja izgājienu pret vārtsargu. Šoreiz ar Hārtu netika galā Keins. Uzreiz pēc tam līdzīga situācija bija otrā laukuma galā, bet Agvero apspēlējis vārtsargu vairs nepaspēja trāpīt bumbu mērķī. Kopumā "City" uzbrukumi izskatījās pārdomātāki un mērķtiecīgāki, kamēr laukuma saimnieku rīcībā bija daudz haosa. Pelegrini vadītās komandas savainoto spēlētāju sarakstam 76. minūtē pievienojās Samirs Nasrī, kurš tikai pāris minūtes iepriekš devās laukumā. Poketino galotnē laukumā sūtīja arī uzbrucējus Roberto Soldado un Emanuelu Adebajoru, mājinieki visiem spēkiem metās atspēlēties, tomēr viesi, pateicoties Hārta perfektajai darbībai vārtos, noturēja uzvaru ar rezultātu 1:0, turpinot cīņu par otro vietu turnīra tabulā.

Datums Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
02.05. Leicester - Newcastle 3:0 (2:0) Uloa 1' 48' Morgans 17'
02.05. Liverpool - QPR 2:1 (1:0) Koutinjo 19' Džerārds 87'' - Fers 73'
02.05. Sunderland - Southampton 2:1 (1:1) Gomess 21' 55' - Manē 22'
02.05. Swansea - Stoke 2:0 (0:0) Montero 76' Kī 90'
02.05. Aston Villa - Everton 3:2 (2:0) Benteke 10' 45' Kleverlijs 64' - Lukaku 59' Džagelka 90'
02.05. West Ham - Burnley 1:0 (1:0) Noubls 24'
02.05. Man. United - West Brom 0:1 (0:0) Olsons 63'
03.05. Chelsea - Crystal Palace 1:0 (1:0) Azārs 45'
03.05. Tottenham - Man. City 0:1 (0:1) Agvero 29'
04.05. Hull - Arsenal 22:00