10.07.2014. 10:49
Argentīnas izlases futbolisti pēc iekļūšanas finālā neslēpa sajūsmu par sasniegto. Havjērs Maskerāno sacīja, ka pusfināls pret Nīderlandi bija argentīniešu dzīves spēle, savukārt vārtsargs Serhio Romero atzina, ka, viņaprāt, pēcspēles sitienu sērija ir laimes spēle.

"Ļoti daudz cilvēku nedomāja, ka Argentīna aizkļūs līdz finālam, bet mēs zinājām, kādi spēlētāji mums ir – individuāli ļoti labi spēlētāji," sacīja argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero. "Patiesība ir neticama. Esmu tik laimīgs, nespēju tam noticēt. Man bija neliels savainojums, bet izdarīju visu iespējamo, lai atgūtos. Par laimi esam finālā. Vācija Pasaules kausā allaž ir smaga pretiniece, bet mēs turpināsim spēlēt savu spēli. Argentīna ir Argentīna. Arī Vācijai vajadzēs mūs nedaudz respektēt."

"Zinu, ka aizvadīju labu spēli, bet beigu beigās stāvi šeit ar tukšām rokām…," pēc mača sarūgtināts bija nīderlandiešu centra aizsargs Rons Vlārs, kurš nerealizēja pirmo 11 metru sitienu. "Tas tik ļoti sāp. Mūsu sapnis ir izplēnējis. Esmu izdarījis tik daudz, lai būtu šeit." Vēl viens spēlētājs, kurš nerealizēja pendeli, bija Veslijs Sneiders: "Pat nezinu, ko teikt. Tas sāp, jo īpaši, ja esi viens no tiem, kurš netrāpīja."

"Šis brīdis ir jāizbrauda," pēc mača teica viens no galvenajiem varoņiem Serhio Romero. "Izbaudīsim to un rīt sāksim gatavoties finālam. Esmu patiešām laimīgs. Pendeles ir veiksmes jautājums, tā ir patiesība. Biju pārliecināts par sevi, un par laimi viss izvērtās lieliski." Sajūsmā par iekļūšanu finālā bija arī Maksi Rodrigess: "Šī komanda bija to pelnījusi. Allaž iekļūstam ceturtdaļfinālā un tad izstājamies. Šoreiz esam tikuši līdz galam. Mums ir jāturpina iet uz priekšu."

"Zinām, kādām sāpēm esam gājuši cauri, un mēs bijām pelnījuši šādu laimi," Rodrigess turpināja. "Tagad mums ir jāspēlē finālā, un tieši par to sapņojām jau kopš brīža, kad pametām Buenosairesu. Veltu to savai ģimenei un visai Argentīnai. Katram, kurš raud aiz laimes gluži kā mēs. Katram, kuram bija sapnis kopš bērnības un kurš tagad var redzēt, kā tas tiek piepildīts."

"Aizvadījām spīdošu spēli. Nebaidījāmies ne no kā," priecīgs bija Havjērs Maskerāno. "Aizvadījām savu dzīves spēli, un tagad izbaudīsim to, jo šāda iespēja rodas tikai vienreiz dzīvē. Cerams, ka svētdien tiksim kronēti par čempioniem, bet neatkarīgi no tā, kāds būs iznākums, man trūkst vārtu, lai izteiktu to, cik lepns esmu…"

Izmantotie resursi:Shootout hero Sergio Romero urges Argentina to...Ron Vlaar heartbroken at Dutch defeat - Goal.comAguero: Germany have respect for Argentina -...BBC Sport - World Cup 2014: Argentina proved...Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties