04.06.2015. 18:59
Pazīstamais nīderlandiešu futbola speciālists Diks Advokāts turpinās vadīt Anglijas Premjerlīgas klubu "Sunderland", savukārt itāļu vienības "AC Milan" vadība paziņojusi, ka netiks turpināta sadarbība ar galveno treneri Filipo Indzagi.

2008.gada UEFA kausa ieguvējs ar Sanktpēterburgas "Zenit", 67 gadus vecais Diks Advokāts, pie "Sunderland" stūres nonāca šī gada martā, kad no amata tika atbrīvots iepriekšējais galvenais treneris Gass Pojets. Sezonas izskaņā komandai izdevās nosargāt vietu Premjerlīgā, pēdējā spēlē izcīnot bezvārtu neizšķirtu pret Londonas "Arsenal" vienību.

Kluba vadība piedāvāja Advokātam turpināt darbu, taču nīderlandietis sākotnēji atteicies no iespējas vadīt melnos kaķus arī nākamajā sezonā. Pieredzējušais treneris šodien piekritis jaunam viena gada līgumam ar klubu. "Pēc garām pārrunām ar Lī (kluba sporta direktors Lī Kongertons) un Elisu (valdes priekšsēdētājs Elis Šorts) viņiem tomēr izdevās mani pārliecināt, ka esmu pareizais cilvēks šim darbam."

Viens no titulētākajiem itāļu futbola klubiem "AC Milan", pēc neveiksmīgākā sezonas noslēguma pēdējos 17 gados, ir nolēmis neturpināt sadarbību ar kluba leģendu Filipo Indzagi. Pipo šī bija tikai pirmā sezona kā komandas galvenajam trenerim, taču kluba vadība ir jauna vienības vadītāja meklējumos. Milānieši šosezon finišēja pieticīgajā 10. vietā Serie A kopvērtējumā, līdz ar to Eirokausi nākamsezon ies secen. Kā iespējamais Indzagi pēctecis tiek minēts bijušais "Sampdoria" galvenais treneris Sinisa Mihajlovičs, taču oficiāls paziņojums no kluba puses sekos piektdien.

Izmantotie resursi:BBC Sport - Sunderland: Dick Advocaat stays as...BBC Sport - AC Milan set to sack Filippo...LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties