02.07.2014. 13:34
Adrijas Basketbola līgā no nākamās sezonas ierasto čempiones noskaidrošanu "Final Four" turnīra formātā nomainīs izslēgšanas spēļu turnīrs, kas sāksies ar pusfinālu līdz divām uzvarām, bet čempione tiks noskaidrota sērijā līdz trim panākumiem.

Līdz šim vienmēr pēc divu apļu turnīra regulārajā sezonā sekoja "Final Four" formāta turnīrs čempiones noskaidrošanai. Pagājušajā gadā par čempionu Belgradas "Partizan" sastāvā kļuva Dāvis Bertāns, bet šopavasar kausu virs galvas cēla Zagrebas "Cibona" ar Dario Šariču ierindā.

Turpmāk čempiones noskaidrošanai tiks izmantots izslēgšanas turnīrs. Dalībnieku skaits gan nemainīsies - "play-off" sāksies ar pusfinālu, tātad par titulu tāpat cīnīsies labākās četras regulārās sezonas komandas. Pusfinālā cīņa ritēs līdz divām uzvarām pēc principa 1-1-1 (pirmā spēle augstāk regulārajā turnīrā finišējušās komandas mājās), bet finālā uzvarētāja tiks noskaidrota sērijā līdz trim panākumiem (2-2-1).

Pagaidām līdz galam nav skaidrības par Adrijas līgas dalībnieču sastāvu. To sola izziņot 11. jūlijā.

"Partizan" ir seškārtēja Adrijas līgas čempione, Železnikas FMP, kas vairs turnīrā nepiedalās, titulu izcīnījusi divas reizes, bet pa reizei čempiones godā bijušas "Cibona", Telavivas "Maccabi", "Hemofarm", Ļubļanas "Olimpija" un horvātu "Zadar".Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties