04.02.2017. 18:49

Omskā “Admiral” rezultātu atklāja pirmā perioda trešajā minūtē, kad precīzs bija Pāvels Makarenko. Otrās trešdaļas vidū izlīdzinājumu “Avangard” panāca Iļja Mihejevs. Mihails Fisenko otrās trešdaļas vidū atkārtoti vadībā izvirzīja Vladivostokas “jūrniekus”, bet mača izskaņā punktu uzvarai pielika Damirs Žafjarovs. Oskars Bārtulis mačam nebija pieteikts. “Admiral” pēc šī panākuma ar 82 punktiem Austrumu konferences kopvērtējumā pacēlās uz septīto pozīciju un turpina cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

“Lada” vienība, kas vairs necīnās par iekļūšanu “play off”, bet iepriekšējā mačā negaidīti pārliecinoši uzveica Kazaņas “Ak Bars”, šoreiz viesojās pie “Neftehimik” vienības, kas vēl cīnās par sezonas turpināšanu “play off ” turnīrā. Šoreiz “Lada” jau pirmā perioda vidū pēc Porjadina un Berezina precīzajiem raidījumiem nonāca iedzinējos ar 0:2 un izrāpties no bedres vairs nespēja. Otrajā trešdaļā pretinieki apmainījās vārtu guvumiem (Filatovs samazināja deficītu, bet Zdunovs atjaunoja divu vārtu pārsvaru “Neftehimik”). Trešā perioda sākumā Belousovs izmantoja skaitlisko vairākumu, panākot 2:3, bet tas bija viss, ko “Lada” šajā mačā iespēja.

Kristaps Sotnieks maču aizvadīja “Lada” pirmajā maiņā, laukumā pavadīja 22 minūtes 46 sekundes, kas ir ilgākais laiks komandā, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un bloķēja divus pretinieku raidījumus. Edgars Masaļskis mačam netika pieteikts. Vēl sestdien “Admiral” konkurenti Novosibirskas “Sibir” savā laukumā ar 1:3 piekāpās Habarovskas “Amur”. Savukārt Pekinas “Kunlun” viesos pārspēja līgas pārliecinoši vājāku vienību Novokuzņeckas “Metallurg”.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439