21.05.2014. 17:06
Vladivostokas "Admiral" oficiāli paziņojis, ka tās galvenais treneris nākamajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā būs slovāku speciālists Dušans Gregors, kura vadītā "Sariarka" triumfēja šīs sezonas Krievijas Augstākājā hokeja līgā (VHL).

"Admiral" tika dibināts un KHL pievienojas tikai pagājušajā sezonā, savā debijā aizsniedzoties līdz "play-off" pirmajai kārtai, kurā tika zaudēts topošajiem čempioniem Magņitogorskas "Metallurg" ar 1:4. Sezonas vidū no galvenā trenera amata pienākumiem tika atbrīvots soms Hannu Jortika, bet viņa vietā komandu pārņēma Sergejs Svetlovs, kura pilnvaras beidzās līdz ar sezonu.

"Admiral" nolēmusi savu vadību uzticēt 52 gadus vecajam slovāku trenerim Dušanam Gregoram, kurš šajā sezonā aizveda Kazahstānas "Sariarka" komandu līdz uzvarai VHL finālā. Iepriekš viņš strādājis arī ar VHL klubu "Sokol", tiesa, ļoti neveiksmīgi (24. vieta līgā 27 komandu konkurencē), bet trenera karjeras sākumā bijis Slovākijas U20 izlases treneris, kā arī vairāku Čehijas un Slovākijas klubu treneris.

Gregors savā spēlētāja karjerā bijis uzbrucējs un 1992. gadā kļuvis par Čehoslovākijas čempionu Trenčinas "Dukla" sastāvā. Leģionāra gaitas aizvedušas arī uz Dānijas un Austrijas klubiem.

Izmantotie resursi:ХК АдмиралTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties