28.02.2017. 14:39

Pirmie vārti Vladivostokā tika gūti devītajā minūtē – viesu uzbrucējs Antons Burdasovs pārsteidza mājinieku vārtsargu no asa leņķa – 0:1. Pavisam drīz “Admiral” atspēlējās – Maksims Kazakovs uzsāka kustību no savas zonas, iemetiena aplī uzbrucējs apstājās un izšķīrās par metienu, gūstot savus piektos vārtus sērijā – 1:1. Pirmais periods turpinājās abpusējos uzbrukumos, un līdzīgi komandas spēlēja arī otrajā trešdaļā.

Septiņas minūtes otrajā periodā komandas nespēja gūt vārtus, bet astotās minūtes izskaņā Aleksandrs Kučerjavenko uzvarēja iemetienā un piespēlēja Burdasovam, kurš ar metienu no zilās līnijas otro reizi pārspēja Igoru Bobkovu – 1:2. Tomēr mājinieki nedomāja apstāties, pacietīgi meklēja savas iespējas un atrada lielajā vairākumā – Dominiks Furhs nepaspēja pārvietoties un noraudzījās, kā ripa ielido tukšos vārtos pēc Vladimira Tkačova metiena – 2:2.

Trešajā periodā gan “Avangard”, gan “Admiral” pārkārtoja spēli un vairāk uzmanības veltīja aizsardzībai. Bīstamo momentu skaits pie abu komanda vārtiem saruka, un pamatlaika pēdējās divdesmit minūtēs vārti netika gūti. Otro reizi šajā sērijā tika spēlēts papildlaiks, kas šoreiz ilga desmit minūtes. Tkačovs piespēlēja no aizvārtes, un Džeimss Raits atnesa otro uzvaru Vladivostokas komandai, šoreiz ar 3:2.

Oskars Bārtulis laukumā pavadīja 23:08 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem. Četrās “play-off” spēlēs aizsarga kontā ir viena piespēle un negatīvs lietderības koeficients -3.

Iepriekšējās trijās spēlēs Magņitogorskas vienība izcīnīja trīs uzvaras. Arī šodien komanda bija apņēmības pilna uzvarēt, lai pēc iespējas ātrāk sāktu gatavošanos nākamajai “play-off” kārtai. Tomēr arī “Kunlun” negribēja, lai šī spēle kļūtu par pēdējo sezonā. Savu gatavību Ķinas komanda aplecināja ar vārtiem jau septītajā minūtē, kad Martins Bakošs pielika nūju vārtu priekšā un pielaboja partnera metienu no zilās līnijas – 1:0, bet pirmā perioda pēdējā minūtē “Kunlun” izspēlēja lielisku kombinācija un Čeds Rau iesita tukšos vārtos – 2:0.

Ar šo Ķīnas komanda nedomāja apstāties un otrajā periodā “Kunlun” panāca jau 3:0 pēc Tomi Tajmo metiena no zilās līnijas. “Metallurg” nomainīja vārtsargu un metās atspēlēties. Otrajā trešdaļā palika spēlēt divas sekundes, kad vienus vārtus viesi atspēlēja – Viktors Antipins pielika nūju vārtu priekšā un samazināja rezultāta starpību – 3:1.

Lai gan vēlāk Magņitogorskas komandai bija vairākas vārtu gūšanas iespējas, spēles rezultāts nemainījās un “Kunlun” izcīnīja pirmo uzvaru KHL izslēgšanas spēlēs, tomēr sērijā ar 3:1 vadībā joprojām “Metallurg”

Informācija tiks papildināta

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]