19.10.2017. 07:51

Bostona vakar Klīvlendā piedzīvoja smagu triecienu, paliekot bez Gordona Heivorda, kuram ļoti nepatīkama trauma un būs jāizlaiž krietns laiks. Šodien „Celtics” savā laukumā netika galā ar Milvoki, un pieticīgu spēli savā jaunajā komandā aizvadīja Kairijs Ērvings, kurš ar 25 metieniem no spēles guva 17 punktus.

„Bucks” rindās tikmēr visā savā spožumā darbojās jaunais grieķis Jannis Adetokunbo, kurš sameta 37 punktus (metieni 13/22) un savāca 13 atlēkušās bumbas bumbas, aizvedot komandu pretim sezonas pirmajai uzvarai. Pēdējās ceturtdaļas sākumā vadībā vēl bija Bostona, taču Milvoki spēja pēdējo ceturtdaļu uzvarēt ar 32:20. Pēdējā minūtē Milvoki rindās svarīgu tālmetienu iemeta Metjū Delavedova.

Kamēr Bostonai otrais zaudējums, otro uzvaru izcīnījusi "Rockets", kas viesos ar 105:100 pieveica "Kings". Hjūstona aizvadīja maču bez vakar nelielu traumu guvušā Krisa Pola un bieži meklēja laimi uz tālmetienu līnijas, kopumā izpildot 45 trejačus, no kuriem trāpīja 12. Džeimss Hārdens bija rezultatīvākais ar 27 punktiem, kā arī veica deviņas piespēles, bet pret "Warriors" maz spēlējušais centrs Klints Kapela tika pie 22+17.

„76ers” sastāvā savu debiju piedzīvoja pēdējo divu gadu draftu pirmie numuri Bens Simonss un Markels Fulcs. Simonss tika pie 18+10+5, kamēr Fulcs 18 minūtē guva desmit punktus, bet tas neglāba no zaudējuma Vašingtonai ar 115:120. „Wizards” rindās neapturams bija Džons Vols, kuram 28 punkti un astoņas piespēles, kamēr poļu centrs Marcings Gortats pievienoja 16+17.

Ar lielisku statistiku „Pelicans” rindās izcēlās garie spēlētāji Entonijs Deiviss un Demarkuss Kazinss. Deiviss sameta 33 punktus un savāca 18 bumbas zem groziem, kamēr Kazinsam 28+10 un septiņi bloki, taču nekas no tā visa nepalīdzēja tikt galā ar sīksto Memfisu (91:103). „Grizzlies” zaudēja cīņu zem groziem un vāji izpildīja soda metienus, taču vērtīgu pienesumu sniedza rezervisti. Kamēr Ņūorleānai Deiviss un Kazinss sameta divas trešdaļas punktu, Memfisai rezervisti ar šīs vasaras drafta 45. numuru Dilonu Bruksu priekšgalā kopā sameta 53 punktus.

Ar „double-double” NBA debitējis Deniss Smits, kurš guva 16 punktus un veica desmit piespēles „Mavericks” rindās. Šovasar draftētais spēlētājs gan nespēja glābt Dalasu no zaudējuma pārbūvētajai Atlantai (111:117), kuras sastāvā Deniss Šrēders savāca 28 punktus, bet Marko Belineli pievienoja 20.

Bet nakts pārliecinošākā uzvara nešaubāmi ir Portlendas „Trail Blazers” īpašumā. Spēlējot bez diskvalificētā Sīdžeja Makoluma, „Trail Blazers” saplosīja gabalos Fīniksas „Suns” aizsardzību, uzvarot ar 124:76, turklāt vienubrīd Portlenda bija vadībā arī ar 58 punktu pārsvaru. Portlenda dominēja zem groziem un trāpīja 58% tālmetienu, bet tās līderis Deimiens Lilards guva 27 punktus.

Izmantotie resursi:NBA.com: Promo

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301