22.06.2015. 14:59

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Regates pēdējā - 9.- posmā no Lorjēnas Francijā līdz Gēteborgai septiņu jahtu konkurencē uzvarēja "Team Alvimedica", kurā burāja ASV un Turcijas ekipāža. Vismaz pa vienai uzvarai dažādos posmos izcīnīja katra jahta, taču stabilāko sniegumu parādīja "Abu Dhabi Ocean Racing", kas uzvarēja divos posmos un tikai divos posmos netika laureātu trijniekā.

Otro vietu ieguva Nīderlandes "Team Brunel", bet trešie kopvērtējumā bija Ķīnas burātāji ar "Dongfeng Race Team". Papildu sacensības sestdien Gēteborgas ūdeņos būs par 4.vietu, jo ar vienādu punktu skaitu finišēja Spānijas MAPFRE un "Team Alvimedica".

"Volvo Ocean Race" notika 12.reizi, un sacīkstes Spānijas ostā Alikantē sākās pērn oktobra sākumā. No Alikantes regates dalībnieku maršruts bija uz Keiptaunu, Abūdabī, Sanju Ķīnā, Oklendu Jaunzēlandē, Itažu Brazīlijā, Ņūportu ASV un Lisabonu, līdz beidzot jahtas devās uz Gēteborgu. Burātājiem veicamā distance bija garākā kopš sacensību sākuma 1973.gadā.

Iepriekšējo reizi "Volvo Ocean Race" regate notika 2011./2012.gadā, kad sešu jahtu konkurencē uzvarēja francūža Franka Kamā ekipāža.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties