19.07.2015. 09:16
Vakarnakt Vācijā WBO super vidējā svara čempions Artūrs Abrahams (43-4, 29 KO) sestajā raundā ar tehnisko nokautu uzveica krievu izcelsmes vācieti Robertu Štiglicu (47-5-1, 27 KO), ar kuru jau iepriekš ringā divas reizes jau bija ticies.

Trīsdesmit piecus gadus vecais armēņu izcelsmes vācietis Artūrs Abrahams, būdams WBO čempions, ar Robertu Štiglicu pirmo reizi ringā dūres krustoja 2013. gada augustā. Toreiz ceturtajā raundā Abrahams cieta sakāvi, kapitulējot Štieglica priekšā un zaudēja savu titulu.

Gadu vēlāk notika bokseru revanša cīņa, kurā pēc atboksētajiem divpadsmit raundiem uzvaru ar dalītu tiesnešu lēmumu pēc punktiem izcīnīja Abrahams, atgūstot savu WBO čempiona jostu.

Trešā slaveno dūru meistaru cīņa, kura priekš Artūra Abrahama bija ceturtā aizstāvības cīņa pēc WBO jostas atgūšanas, notika vakarnakt.

Atšķirībā no iepriekšējā Abrahama – Štiglica mača, lai noteiktu uzvarētāju sportistiem nebija pieciešami visi divpadsmit atvēlētie raundi. Veiksmīgi ringā darbojās čempions, kurš ofensīva vainagojās ar panākumu sestajā raundā. Viņš aizsūtīja pretinieku nokdaunā, bet tas ringa tiesneša skaitīto desmit sekunžu laikā spēja piecelties.

Lai arī Štiglics bija gatavs turpināt divkauju, viņa pārstāvji tiesnesim signālu, ka viņi vēlas apstādināt šo maču. Līdz ar to uzvaru ar tehnisko nokautu izcīnīja Artūrs Abrahams, kuram šī bija jau ceturtā veiksmīgā WBO titula aizstāvības cīņa.

Izmantotie resursi:BoxRec Boxing Records2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties