28.11.2013. 20:15
Rīgas "Dinamo" hokejisti šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar 1:3 atzina Jekaterinburgas "Avtomobilist" pārākumu. Pēc spēles preses konferencē maču komentēja "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols.

Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols pēc zaudējuma citam KHL klubam "Avtomobilist" atzina, ka Jekaterinburgas vienība uzvarējusi pilnīti: "Mēs sākām cīnīties tikai trešajā periodā, līdz tam divus vārtus sarūpējām sev paši pēc neiedomājamām kļūdām. Savā ziņā varu vilkt paralēles ar divām citām šī izbraukuma spēlē – tiekam pie kaut kādiem punktiem, bet ar to nav pietiekami. Visvairāk mani satrauc spēles saturs un hokejistu pašatdeve."

"Pirmās 27 spēles čempionātā mēs nospēlējām lieliski. Visu regulāro sezonu gan nevar izspēlēt vienā elpas vilcienā, īpaši ņemot vērā, ja mēs pirms sezonas nemaz nebijām favorīti. Varbūt ir sakrājies zināms nogurums, tomēr tas ir vājš attaisnojums," sacīja Ābols.

Galvenais treneris šodienas zaudējumā pozitīvi izcēla jauno hokejistu maiņu, kas arī nokārtoja vienīgo vārtu guvumu: "Ceturtā maiņa šodien bija labākā."

Izmantotie resursi:Официальный сайт Хоккейного клуба...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties