06.09.2014. 21:05

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Mājiniekiem smagas izvērtās pirmās divas trešdaļas, un neizšķirts 1:1 pēc tām bija labākais, kas varēja notikt, atzina Ābols. "Klumburējām visos stūros un zaudējām divcīņas," cīņas lielāko daļu raksturoja mājinieku treneris.

Toties pēdējā trešdaļā rīdzinieki izmantoja savas iespējas, un, lai gan var teikt, ka ar veiksmes palīdzību, arī veiksme ir jānopelna, sacīja Ābols. Skaitliskā vairākuma realizācijā Rīgas "Dinamo" pirms Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas sākuma izdomāja ko jaunu, taču nav teikts, ka tas darbosies arī turpmāk, jo visas komandas skatās video, sprieda Ābols.

Savukārt Minskas "Dinamo" galvenais treneris Ļubomirs Pokovičs sacīja, ka viņa vadītā komanda neizmantoja iespējas, kad bija ieguvusi 1:0 pārsvaru, un cīņas turpinājumā rīdzinieki labāk meta pa vārtiem, turpretim viesu mestās ripas bieži līdz vārtiem netika. 

Ābols piebilda, ka stingrākas tiesāšanas dēļ nevēlētos piedzīvot, lai hokejā pazustu spēle pilnos sastāvos. Hokejs ir ātra spēle ar fizisku kontaktu, bet nepārtraukta kādas komandas darbība vairākumā praktiski padara spēli stāvošu, paskaidroja "Dinamo" treneris.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties