08.09.2014. 23:05
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā starp Rīgas «Dinamo» un Jaroslavļas «Lokomotiv» uzvarēja meistarīgākā komanda, uzskata rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols.

• Daugaviņam vārtu guvums pirmajā Maskavas «Dinamo» uzvarā šosezon šodien
  • «Dinamo» izsēj pārsvaru un piedzīvo pirmo zaudējumu šodien
  • KHL pirmdienas spēļu rezultāti šodien

Rīgas «Dinamo» pirmdien savā laukumā izsēja divu vārtu pārsvaru, sezonas otrajā mačā ar 2:5 zaudējot latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvētajai Jaroslavļas «Lokomotiv», kas tādejādi guva pirmo uzvaru šajā šajā sezonā.

«Otrajā trešdaļā ātri ieguvām divu vārtu pārsvaru, taču to vēl ātrāk pamanījāmies zaudēt,» pēcspēles preses konferencē uzsvēra Ābols. «Šovakar uzvarēja komanda, kas bija meistarīgāka. Turklāt, lai uzvarētu, pretinieki paveica vairāk.»

«Jau no iepriekšējā spēlēm bija redzams, ka «Lokomotiv» vārtu priekšā spēlē agresīvi. Šajā mačā viņu spēles stils nesa augļus, un netikām ar to galā trešajā trešdaļā,» sacīja Ābols.

Tikmēr «Lokomotiv» galvenais treneris Šons Simpsons atzina, ka pēc iepriekš piedzīvotiem diviem zaudējumiem arī šoreiz dueļa likteni izšķīrusi spēle nevienādos sastāvos.

«Pirmais periods starp abām komandām bija līdzīgs - vienības centās atrast savu spēli. Cīņas pagrieziena punkts bija mūsu vairākums, spēlējot pieciem pret trim, kad guvām divus vārtus. Pēc tam pašiem izdevās izturēt lielo mazākumu,» izteicās Simpsons.

Nākamo cīņu Rīgas «Dinamo» aizvadīs trešdien, kad savā laukumā tiksies ar jaunizveidoto «Soči» klubu.

Reklāma: Atrodi sev atbilstošo vakanci starp 8 000 darba piedāvājumiem nozaru speciālistiem!