27.12.2014. 19:34

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ar rīdzinieku sniegumu Ābols kopumā bija apmierināts, taču ne ar rezultātu. Ābols ir pārliecināts, ka aizsargs Milans Jurčina pagarinājumā nebija pelnījis noraidījumu, ko Minskas komanda izmantoja un uzvaras vārtu guvumā realizēja skaitlisko vairākumu. 

"Manuprāt, pagarinājumā tādus noraidījumus nedod," teica Ābols. "Bet savādāk - ne velti te [Minskā] importa spēlētāji spēlē. Viņi velk Minskas klubu un šodien kārtējo reizi nospēlēja viņu meistarība," viņš piebilda.

Ābols paskaidroja, ka viņa vērtējumā par Minskas "Dinamo" leģionāru piesaistīšanu nav kritikas vai skaudības, bet tikai fakta konstatēšana.

Savukārt Minskas "Dinamo" galvenais treneris Ļubomirs Pokovičs ar cīņas iznākumu bija apmierināts, taču atzina, ka viņa vadītajai komandai nesekmējās uzbrukumu noslēgšanā, jo spēlētāji centās pārāk skaisti izspēlēt ripu. Viņš teica, ka pirmais efektīvais uzbrukums pēc šādas saspēles bija pagarinājumā uzvaras vārtu gūšanā.

Jau vēstīts, ka rīdzinieki spēlē atklāja rezultātu, taču laukuma saimnieki pēdējā trešdaļā panāca izlīdzinājumu un pagarinājumā nodrošināja uzvaru.Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties