30.12.2015. 09:05
Aizvadītājā naktī vairāki Latvijas jaunie hokejisti aizvadīja spēles Ziemeļamerikas hokeja līgā. Rodrigo Ābols un Rihards Bukarts piedzīvoja zaudējumu Rietumu hokeja līgā (WHL), bet Savienoto Valstu hokeja līgā (USHL) neveiksmes Haraldam Eglem un Kārlim Čukstem.

Rodrigo Ābola un Rihards Bukarta pārstāvētā Portlendas ''Winterhawks'' komanda aizvadīja pagalam neveiksmīgu maču viesos Traisitijā un piedzīvoja zaudējumu ar 1:5. Austrumu konferencē Portlendas komanda 35 spēlēs sakrājusi 35 punktus un atrodas astotajā vietā desmit komandu konkurencē.

Bukartam, kuram šajā sezonā ''Winterhawks'' rindās 14 vārti un 14 rezultatīvas piespēles 21 spēlē, šoreiz vien divas soda minūtes un lietderības koeficients mīnus viens. Ābols aizvadītajā naktī arī tika pie divām soda minūtēm, kā arī neitrāla lietderības koeficienta. Ābolam šosezon 9+13.

Savienoto Valstu hokeja līgā (USHL) pamatīgu sagrāvi piedzīvojusi Haralda Egles Medisonas ''Capitols'', kas ar 1:6 zaudēja ''Fighting Saints''. Egle izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu mīnus viens. Sezonā Eglem trīs vārti un 14 rezultatīvas piespēles. Medisonas komanda 27 spēlēs iekrājusi tikai 23 punktus un Austrumos ir astotā deviņu komandu konkurencē.

Šajā līgā šonakt spēli aizvadīja arī Kārļa Čukstes pārstāvētā Čikāgas ''Steel'', kas nedaudz līdzīgākā cīņā ar 2:5 piekāpās ''Team USA''. Čukstem šoreiz neitrāls lietderības koeficients. 13 spēlēs latvietim 1+2, bet komanda iekrājusi 24 punktus ir septītā Austrumos.

Izmantotie resursi:WHL NetworkUSHL

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA