05.09.2013. 22:12
Šovakar ar uzvaru jauno Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonu sāka Rīgas "Dinamo", kas ar 2:1 uzveica Minskas "Dinamo" hokejistus. Pēc mača iespaidos dalījās abu komandu treneri.

Minskas "Dinamo" šefs Aleksandrs Andrijevskis sākumā apsveica visus ar jaunās sezonas sākumu, bet attiecībā uz spēli norādīja, ka liela ietekme uz mača gaitu bija pārāk ātri ielaistajiem vārtiem. Andrijevskis tāpat sacīja, ka mača likteni izšķīra spēle nevienādos sastāvos.

Tikmēr Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols minēja, ka šī spēle savā ziņā bija līdzīga "Latvijas Dzelzceļa kausa" izcīņas mačam ar Kazaņas "Ak Bars". Spēles sākums esot bijis ļoti labs, un rīdzinieki ir bijuši krietni pārāki. Otrajā periodā sniegumā esot parādījušās jau dažas kļūdas, kas pēc tam arī noveda pie tā, ka trešo periodu komandai bija jāsāk mazākumā.

Ābols sacīja, ka komandas sniegumam vēl trūkst stabilitātes, tomēr uzteica komandas cīņassparu. Trenera prāt, svarīgākais šajā spēlē bija izcīnītie trīs punkti.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties