01.12.2013. 20:14

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«Atlant» divu vārtu pārsvaru ieguva pēc  «Dinamo» spēlētāju kļūdām, žurnālistiem atzina Ābols. Ar otrajā trešdaļā vieniem iemestajiem vārtiem bija par maz, lai «Dinamo» pret sīkstajiem pretiniekiem panāktu izlīdzinājumu.

«Pretinieks izmantoja divas mūsu kļūdas pirmajā trešdaļā, ar ko viņiem pietika uzvarai. Mēs centāmies, mēģinājām.. vienus vārtus atspēlējām, bet spēka bija par maz, lai spēli izlīdzinātu,» paskaidroja Ābols.

Rīgas «Dinamo» galvenais treneris pastāstīja, ka savainojuma dēļ komandai nevarēja palīdzēt aizsargs Georgijs Pujacs, taču Ābols cer, ka pieredzējušais hokejists drīz atgriezīsies ierindā, jo viņa trauma nav smaga. Ābols neprecizēja, vai Pujacs varētu doties laukumā jau nākamajā spēlē, kas «Dinamo» gaida trešdien pret Jaroslavļas  «Lokomotiv».

Savukārt  «Atlant» galvenais treneris Aleksejs Kudašovs bija apmierināts, ka realizētais spēles plāns viņa vadītajai komandai deva gaidīto rezultātu. Kudašovs gan būtu vēlējies, lai  «Atlant» hokejisti efektīvāk realizētu pašu radītās vārtu gūšanas iespējas, taču uzvarai šoreiz pietika ar diviem precīziem metieniem.

Jau ziņots, ka Rīgas  «Dinamo» visas sešas decembrī atlikušās spēles aizvadīs  «Arēnā Rīga».Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties