06.09.2014. 20:20
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Artis Ābols bija paredzējis, ka pēc ilgākas pauzes bez spēļu prakses viņa padotie jauno sezonu sāks ar smagnēju sniegumu, tāpēc mačā pret Minskas «Dinamo» sasniegtais rezultāts trešajā trešdaļā viņu iepriecinājis.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Rīgas «Dinamo» pirmajā jaunās KHL sezonas spēlē sestdien savā laukumā ar 4:2 (0:1, 1:0, 3:1) pārspēja Baltkrievijas komandu Minskas «Dinamo».

«Varam atviegloti nopūsties. Biju jau paredzējis, ka sezonas pirmās trešdaļas būs smagnējas. Tajās no mūsu puses spēles kā tādas nebija - klupām un kritām, allaž pie ripas bijām kā otrie. Neizšķirts pēc otrās trešdaļas bija labākais iespējamais rezultāts,» pēc mača pauda Ābols. «Paši sev bijām saglabājuši iespēju uzvarēt, ko trešajā trešdaļā izmantojām. Ar trešās trešdaļas rezultātu - nevis sniegumu - esmu apmierināts.»

Ābols atzina, ka trešajā trešdaļā ieviestās korekcijas maiņu virknējumus viņam nav patikušas, lai arī pēc ļoti veiksmīgā trešdaļas sākuma to ieviešana dzīvē vairs nebija nepieciešama.

«Vairākumā, kas mums atnesa trīs vārtus, šo to bijām pamainījuši. Tas, ka šodien kaut kas izdevās, nenozīmē, ka vairākums strādās arī rīt. Tas ir radošs darbs visas sezonas garumā,» piebilda Ābols, pieskaroties arī sezonas ievadā plaši aprunātajam līgas spēļu tiesāšanas jautājumam. «Mēs redzam, cik tiesneši strādā skrupulozi. Šajā spēlē tas mani vairs nepārsteidza. Līga propagandē, ka šeit iepriekš daudz tika pieļautas tādas lietas, kas citās starptautiskās sacensībās nav redzamas. Es negribētu piedzīvot, ka spēle pārvēršanas par vienu lielu vairākuma izspēli. Hokejs ir kontakta sporta veids, turklāt ātrākais no komandu sporta veidiem. Hokeja skaistums nedrīkst pazust, taču esmu drošs, ka jaunajai situācijai pielāgosies gan spēlētāji, gan tiesneši.»

Tikmēr Minskas komandu vadošais Ļubomirs Pokovičs pēc cīņas uzsvēra, ka viņa padotie spēli zaudējuši otrajā trešdaļā, kad nav izmantojuši daudzās iespējas panākt kaut vai 2:0 savā labā. Viņš izcēla Rīgas kluba aizsargu veiksmīgo spēli pretinieku metienu bloķēšanā.

Turpinājumā Rīgas «Dinamo» aizvadīs vēl divus mačus savā laukumā, pirmdien tiekoties ar latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Jaroslavļas «Lokomotiv», bet trešdien samērojot spēkus ar līgas jaunpienācēju «Soči».Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties