13.12.2014. 18:19

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Cīņa izvērtās kaujinieciska un diezgan asa, jo visām komandām vajadzīgi punkti, un neviens negrib no tiem vienkārši šķirties, teica Ābols. Viņš uzslavēja "Dinamo" spēlētājus par labu pašatdevi, kas palīdzēja pārtraukt četru zaudējumu sēriju.

"Mūsu Jakubs [Sedlāčeks] bija labāks par vietējo Jakubu [Kovāržu]. Komandā viens par otru cīnījās, guva vārtus. Puiši ir malači, labi nospēlēja," rezumēja Ābols.

"Dinamo" treneris piebilda, ka komandai Jekaterinburgā nācās sajust, ko nozīmē spēlēt izbraukumā. Viņš uzsvēra, ka "Dinamo" tagad katra spēle ir īpaša, jo Rietumu konferencē situācija turnīra tabulā ir ļoti blīva, tādēļ punkti ir ļoti vajadzīgi.

Savukārt "Avtomobilist" galvenais treneris Anatolijs Jemeļins bija pateicīgs Kovāržam par iespēju komandai ilgi noturēties spēlē. Taču Jemeļins kritizēja mājinieku uzbrucējus par ļoti neveiksmīgu sniegumu.

Jau ziņots, ka "Dinamo" pēc spēles Jekaterinburgā saglabāja priekšpēdējo -13.- vietu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferencē.  Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties