01.02.2015. 20:33

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ābols sacīja, ka Rīgas "Dinamo" sniegums pirmajā trešdaļā bijis viduvējs, taču to kompensēja labā momentu realizācija, kas ļāva izvirzīties vadībā.

Pirms spēles iesildīšanās laikā kļuvis skaidrs, ka komandai nevarēs palīdzēt aizsargs Milans Jurčina, kuram laukumā neļāva doties iepriekšējā mačā pret Zagrebas "Medveščak" gūtais savainojums. Viņa vietā laukumā devās jaunais Ralfs Grīnbergs, kurš pēc Ābola domām nospēlējis godam. Rīgas "Dinamo" treneris cer, ka Jurčina varētu atgriezties jau nākamajā spēlē ceturtdien, taču pēc spēles ar "Slovan" skaidrības par to vēl nebija.

Ābols vēlējās paslavēt komandu, jo iepriekšējā spēlē pret tiešajiem konkurentiem cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs tika piedzīvots sāpīgs zaudējums. "Mums katrs punkts ir zelta vērtē, tāpēc no psiholoģiskā viedokļa bija ļoti svarīgi uzvarēt, vienalga kāds pretinieks nāktu pretī - "Slovan" vai kāds cits," piebilda Ābols.

Viņš arī paskaidroja, ka komandā atgriezīsies uzbrucējs Rodrigo Ābols, kurš sestdien Čerepovecā piedalījās Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) Izaicinājuma kausa spēlē, palīdzot savai komandai uzvarēt. Ābols sacīja, ka pēc spēles ar "Slovan" dosies pakaļ dēlam uz lidostu, kurš svētdien vēlu vakarā atgriezīsies mājās.

Bratislavas komandas somu treneris Petri Matikainens atzinis, ka viņa vadītajai komandai jau no paša spēles sākuma viss aizgājis greizi. "Mājinieki iemeta ātrus vārtus, viņi spēlēja ļoti labi. Mēs centāmies spēlei labi sagatavoties, iepriekš aizvadījām divas labas cīņas Sanktpēterburgā un Helsinkos, bet šodien nestrādājām. Kaut kas neticams...," sarūgtināts bija Rietumu konferencē pēdējā vietā esošās komandas treneris.

Jau ziņots, ka uzvara rīdziniekiem ļāva atgriezties 8. vietā Rietumu konferencē, turpinot sīvu cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs.Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties