03.01.2014. 17:58

  • «Dinamo» atspēlē trīs vārtu pārsvaru, tomēr zaudē «Salavat Julajev» šodien
  • Rīgas «Dinamo» dodas šā gada pirmajā izbraukumā vakar
  • «Dinamo» nespēj realizēt momentus un zaudē «Slovan» 2013. g. 29. decembris

Rīgas «Dinamo» pirmajā šī gada spēlē piektdien atspēlējās no atrašanās zaudētājos ar 0:3, tomēr pagarinājumā viesos ar 3:4 (0:2, 2:1, 1:0, 0:1) zaudēja «Salavat Julajev», kur spēlē Latvijas valstsvienības aizsargs Artūrs Kulda.

«Sajūtas pēc šādas spēles ir divējādas. Nevaru saprast - priecāties par iegūto punktu vai bēdāties par zaudējumu,» Ābola teikto pēc spēles citē Krievijas mediji. «Atrodoties zaudētājos ar 0:3, protams, varam priecāties, jo šis punkts tika iegūts. Tomēr mēs jau otro maču pēc kārtas sākam ar 0:3 un zaudējam cīņu savu vārtu priekšā.»

«Uzsverot pozitīvo, parādījām raksturu spēlē pret ļoti labu komandu. Uzsveru, iegūtais punkts ir izcīnīts,» piebilda treneris. «Tiesa, pagarinājumā pieļāvām kļūdu un zaudējām.»

«Dinamo» vienībai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Ar šo spēli Rīgas klubs uzsāka četru maču izbraukuma spēļu sēriju, kā arī 12 spēļu janvāra maratonu pirms Soču ziemas olimpiskajām spēlēm. Šīs izbraukuma sērijas turpinājumā «Dinamo» ik pēc dienas tiksies arī ar Ņižņekamskas «Ņeftehimik», Magņitogorskas «Metallurg» un Čeļabinskas «Traktor» hokejistiem, bet pēc tam gaidāmas četras cīņas savā laukumā.

Ar 70 punktiem 39 spēlēs Latvijas klubs atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā. Trešajā pozīcijā ar 71 punktu 41 mačā ir aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Doņeckas «Donbass» vienība.

Rīgas «Dinamo» komandai kā minimālais mērķis izvirzīts iekļūt Gagarina kausa izcīņā.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties