02.03.2013. 22:35

Šodien svarīgu uzvaru Kontinentālās hokeja līgas Cerības kausā izcīnīja Rīgas "Dinamo", izbraukumā atspēlējot divu vārtu deficītu un ar 3:2 pieveicot Doņeckas "Donbass". Panākums, kuru vien astoņas sekundes pirms pagarinājuma beigām 80. minūtē izrāva Pols Šehura, ļāvis rīdziniekiem nonākt uzvaras attālumā no nākamās kārtas - rezultāts sērijā ir 2-1. Pēc spēles preses konferencē iespaidos dalījās Artis Ābols no Rīgas "Dinamo" un Sergejs Naumovs no Doņeckas "Donbass".

Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols: "Gribu pateikties savai komandai par uzvaru. Bija lieliska spēle ar augstu intensitāti, īpaši papildlaikā. Ja pirmos vārtus guvām pretuzbrukumā, izmantojot "Donbass" kļūdu, tad otrie bija visas spēles garumā parādītā spēka spiediena nopelns. Patiešām nav svarīgi, kāds ir turnīra nosaukums - šodienas spēle parādīja, ka pat Cerības kausā var spēlēt ar milzīgu pašatdevi."

Doņeckas "Donbass" galvenā trenera vietas izpildītāja asistents Sergejs Naumovs: "Zaudētās spēles vienmēr komentēt ir vieglāk nekā uzvarētās, jo uzreiz ir redzamas mūsu kļūdas. Protams, nevaru būt apmierināts ar to, kā spēlēja komanda, kad ielaidām vārtus. Taču puiši centās un varēja šodien uzvarēt. Manuprāt, pagarinājums izdevās patiesi fantastisks. Diemžēl, šoreiz zaudējām. Kopējais iespaids par spēli ir pietiekami labs: kad spēles laikā ir tik augsta intensitāte, nav svarīgi, kā sauc turnīru, kurā spēlē - Gagarina vai Cerības kauss."

Izmantotie resursi:Спорт - HotSport.ua: Новости спорта Украины и...SL Namu Serviss, SIA Jasmuižas 18 k.1, Rīga, LV-1021
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties