04.06.2015. 13:20
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Toljati "Lada" galvenā trenera jaunais asistents Artis Ābols atzīst, ka laiks rādīs, vai galvenā trenera amata nomainīšana pret asistenta posteni ir solis atpakaļ. Kamēr Rīgā ir neskaidrība par nākamo sezonu, Toljati izteica konkrētu piedāvājumu.

Aizvadītajā sezonā Artis Ābols bija Rīgas "Dinamo" galvenais treneris. Šī trenera vadībā dinamieši izcīnīja 12. vietu starp 14 komandām Rietumu konferencē. Latvijas galvaspilsētas klubs otro reizi septiņu gadu laikā neiekļuva izslēgšanas spēlēs, līdz ar to par Gagarina kausu cīnījās citas vienības. Patlaban joprojām nav skaidrs, vai finanšu situācija klubam ļaus startēt arī KHL nākamajā sezonā.

"Nolēmu pamest Rīgas "Dinamo", jo vēl arvien nav skaidrības par nākamo sezonu. Aģents sameklēja variantu ar Krievijas klubu. Teica, ka "Lada" interesējas. Gaidīju kontraktu ar rīdzinieku klubu, tomēr nebija, savukārt "Lada" izteica konkrētu piedāvājumu, ko pieņēmu," saka Artis Ābols. "Jā, strādājot par galveno treneri, es pieradu vadīt, bet tagad tikai palīdzēšu. No vienas puses, var teikt, ka tas ir solis atpakaļ, bet, no otras puses, nav. Laiks rādīs. Ar kluba pārstāvjiem mums jau bija saruna par maniem pienākumiem, atvaļinājums beigsies 1. jūlijā, un tad būs jau konkrētāka saruna."

Toljati "Lada" jaunās sezonas komandā Ābols būs galvenā trenera Sergeja Svetlova palīgs. Par toljatiešu kluba galveno treneri Svetlovs strādā kopš pagājušās sezonas, kad Austrumu konferencē "Lada" finišēja 11. vietā, par 13 punktiem atpaliekot no izslēgšanas spēļu zonas.

Izmantotie resursi:www.rsport.ruMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties