27.09.2014. 17:46
Pēc uzvaras pār Vladivostokas "Admiral" Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē savā laukumā Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols sūkstījās par viļņveidīgo sniegumu, tomēr atzina, ka galvenais ir trīs punktu izcīnīšana.

"Mūsu spēlē nav stabilitātes," preses pārstāvjiem atzina galvenais treneris. "Jau tradicionāli slikti sākām spēli, bet tad lēnām, lēnām tikām atpakaļ. Atkal tika izdarītas maiņas spēlētāju virknējumos, un sniegums uzlabojās," Ābols norādīja uz taktiskajām izmaiņām, kas ļāvušas uzlabot demonstrēto spēli.

"Ielaidām divus vārtus, kas it kā nav daudz, bet tie tika ielaisti pēc mūsu pašu rupjām kļūdām," uzvaras prieks Ābolam nebija aizēnojis objektīvu skatījumu uz spēli. "Mums nav pārliecības, spēlējam kā pa viļņiem. Tam par izskaidrojumu ir gan objektīvi, gan subjektīvi faktori. Trīs punktus dabūjām, un tas šodien ir pats galvenais."

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs pēc divām dienām, kad viesosies Somijā pie līgas debitantes un pašreiz viena sno Rietumu konferences līderēm Helsinku "Jokerit".ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties