19.01.2014. 19:47
Pēc KHL spēles starp Rīgas „Dinamo” un Habarovskas „Amur” savus komentārus sniedza abu komandu galvenie treneri. Artis Ābols atklāja, ka nākamajā izbraukumā kopā ar komandu nedosies Sandis Ozoliņš, kuram tiks veikta "veselīabs uzlabošanas tūre", savukārt „Amur” treneris Jevgeņijs Popihins slavēja savu spēlētāju pašatdevi un norādīja, ka uzvarai pietrūka meistarības.

Artis Ābols atzina, ka aizvadīta laba spēle, kuru savā ziņā var salīdzināt ar maču pret „Sibir”, tikai šoreiz uzbrūkošās komandas lomā bija „Dinamo”: „Pirmajā periodā ļoti daudz laika pavadījām pretinieku zonā, taču tieši tas radīja satraukumu pārtraukumā, jo rezultāts joprojām bija 0:0, un arī vārtu gūšanas momentu nebija daudz. Baidījāmies no tā, ka iekritīsim pretuzbrukumos, taču otrajā periodā iemetām divus tā sauktos „darba vārtus”.”

Ielaistos vārtus otrā perioda beigās Ābols nosauca par „problēmu radīšanu”, un trešajā periodā komanda arī varēja palikt bez trijiem punktiem, taču visi nocīnījās un uzvara tika gūta.

„Varu arī uzreiz pateikt, ka nākamajā izbraukumā, kurā dodamies otrdien (trešdien spēle pret „Vitjaz” – aut.p.), nebūs Sanda Ozoliņa,” atklāja Ābols. „Viņam tiks veikta veselības uzlabošanas tūre. Nepārprotiet, tas nebūs nekāds kūrorts. Šāds notikums bija ieplānots jau labu laiku iepriekš un nav nekas pārsteidzošs,” tā Ābols par sava pieredzējušā aizsarga veselības stāvokli.

Traumu šodienas spēlē guva arī slovāku uzbrucējs Marsels Hosa, un Ābols izvēlējās nevis pievienot kādu citu uzbrucēju Dārziņa un Vilsona maiņai, bet gan samaisīt virknējumus. Ābols to skaidroja ar iespēlētu vairākuma kombināciju, kuru savulaik izveidojis Oļegs Znaroks, un Dārziņš to ļoti plaši izmantojis un labi pārzina.

Savukārt viesu treneris Jevgeņijs Popihins nevilcinājās uzslavēt savu hokejistu cīņassparu: „Mačs izvērtās ļoti grūts, it īpaši pirmais periods. Taču spēles noslēdzošajā trešdaļā parādījām raksturu, un puiši šai spēlei atdeva visus savus spēkus. Tiesa, uzvarai pietrūka meistarības un arī svaiguma.”

„Amur” šis bija jau septītais zaudējums pēc kārtas, savukārt „Dinamo” pacēlusies uz piekto vietu konferencē. 41 gadu vecais Sandis Ozoliņš šosezon piedalījies 45 „Dinamo” spēlēs, to laikā izceļoties ar 21 punktu (4+17) un 44 soda minūtēm. "Dinamo" izbraukumā aizvadīs četras spēles, pēc kurām sekos olimpisko spēļu pārtraukums, līdz ar to Ozoliņa atgriešanās KHL laukumos gaidāma ne ātrāk kā februāra beigās.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa