20.07.2016. 17:05
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Toljati "Lada" galvenais treneris Artis Ābols sarunā ar krievu reportieri atklāj, ka treniņnometnē Latvijā saviem audzēkņiem mācīs sev tīkamu hokeju. 23. jūlijā Valmierā būs pārbaudes spēle pret Rīgas "Dinamo".

"Lada" devusies uz treniņnometni Latvijā. Pēc mača pret Rīgas dinamiešiem krievu klubam būs arī divas spēles Ozolniekos. Kas ieplānots sagatavošanās etapā Latvijā? "Līdzi ņēmām sešus pieciniekus. Spēlētāju daudz, tāpēc trenējamies rīta un vakara grupās. Jāsaprot, kā mēs gribam spēlēt. Mācīsimies spēlēt tādu hokeju, kādu gribu redzēt es," norāda latvietis.

Vēl ir brīva viena vieta leģionāram, tiek meklēts kāds pastiprinājums? "Visi meklē variantus, arī mēs neesam izņēmums. Uz Latviju devāmies tādā sastāvā, kāds mums ir, ar to arī rēķināmies. Tagad nevēlos komandas spēlētājus mākslīgi uztraukt ar komentāriem," atzīst Artis Ābols, kurš cer, ka Toljati vienības aizsardzības līnijā jau iegūts labs pastiprinājums - amerikānis Teilors Āronsons un latvietis Kristaps Sotnieks.

Toljati klubā jaunajā sezona konkurēs divi laba līmeņa vārtsargi - latvietis Edgars Masaļskis un krievs Iļja Ježovs. "Treneris vienmēr apmierināts, ja ir izvēles iespējas. Tagad mums ir divi labi vārtsargi. Ježovs ilgu laiku pavadīja Sanktpēterburgas SKA, taču nekļuva par pirmo vārtsargu. Viņam pietiek motivācijas un vēlmes pierādīt, ka var būt pirmais. Masaļskis aizvadītajā sezonā bija labā līmenī. Skatīsimies uz viņu formu, garantiju nav nevienam. Kurš spēlēs labāk, tas arī spēlēs vairāk," norāda treneris.

Interesanti, ka uz krievu klubu pārbaudes spēlēm Ozolniekos biļete maksā 3 eiro.

_Izmantotie resursi:hclada.rursport.ruIeviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties