01.06.2015. 13:45
Šāda ne pārāk veiksmīga Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezona, kādu aizvadīja Latvijas klubs Rīgas Dinamo, spēj dot vairāk nekā veiksmīga, uzskata rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols.Aizvadītajā sezonā Rīgas...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Aizvadītajā sezonā Rīgas Dinamo saskārās ar finanšu nedienām un hokejistiem laikus netika maksāts atalgojums, turklāt vienība otro reizi septiņu sezonu laikā nesasniedza Gagarina kausa izcīņu. Arī šobrīd kluba nākotne ir neskaidra, turklāt izskanējusi informācija, ka Ābols varētu kļūt par Toljati Lada galveno treneri.

"Labi, ka par mani ir kādas runas. Tas ir patīkami. Tomēr šādas baumas es nekomentēšu," KHL mājaslapā citēts Ābols. "Ļoti ceru, ka nākamsezon kaut kur strādāšu. Šobrīd man nav līguma ar Rīgas Dinamo, tomēr tagad ir grūti risināt kādas pārrunas. Turklāt klubam pagarināja termiņu nepieciešamo dokumentu iesniegšanai, lai varētu startēt nākamās sezonas turnīrā. Kamēr nav atrisināts jautājums par finansēm, nav jēgas apspriest citas lietas."

"Protams, neskaidrā finansiālā situācija komandai sezonas sākumā nepalīdzēja, lai gan tajā nevar vainot visas neveiksmes. Algu nemaksāja ilgi, un tas ietekmēja spēlētājus. No otras puses, aizvadījām briesmīgu maču Helsinkos, bet tieši pirms šīs spēles mums samaksāja. Spēles dienā dot naudu nedrīkst. Tā kā pirms sezonas bija lielas neskaidrības ar finansēm, komandas ģenerālmenedžerim Normundam Sējējam neizdevās piesaistīt tos hokejistus, kurus viņš gribēja. Iepriekšējās sezonās mums jau ar pilnu sastāvu izdevās sākt treniņnometni, kamēr šoreiz spēlētāji pievienojās tās laikā vai sezonas sākumā," uzsvēra Ābols.

Tāpat Ābols norādīja, ka brīžiem blāvo Rīgas Dinamo sniegumu ietekmēja arī skatītāji, kuri uz mājas spēlēm nāca mazāk nekā iepriekš. "Bija daudz tukšu sēdvietu, un tas arī ietekmēja hokejistus, viņiem pazuda enerģija. Tomēr arī līdzjutējus saprotu, jo viņi sagaida gūtus vārtus, pozitīvas emocijas un uzvaras. Tobrīd tās mēs nevarējām sniegt."

"Galvenā trenera nelaime ir tā, ka viņš darbu nevar atstāt aiz durvīm. Tad, kad biju galvenā trenera palīgs, spiediens bija krietni mazāks. Tomēr šāda problemātiska sezona trenerim spēj dot vairāk nekā veiksmīga. Šādos gadījumos analizē savu darbu, izdari pareizos secinājumus un audz kā speciālists. Savukārt pēc veiksmīgas sezonas redzi, ka viss izdodas un neko mainīt nevajag. Šajā sezonā man bieži bija jāmaina situācija komandā. Tā bija lieliska pieredze," atklāja latviešu treneris.Hokeja klubs Kurbads Hokeja klubs Kurbads Mazjumpravas 24, Rīga, LV-1063
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties