20.01.2015. 11:37
Ja Latvijas klubs Rīgas Dinamo saglabās pašreizējo spēles līmeni, tas sasniegs šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta Gagarina kausa izcīņas turnīru, uzskata komandas galvenais treneris Artis Ābols.Pašlaik...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pašlaik Dinamo komanda Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem desmito vietu un no labāko astoņnieka atpaliek tikai par vienu punktu. Vienībai regulārajā čempionātā vēl jāaizvada 12 spēles.

"Pēdējos mačos spēlētāji pieņem pareizos lēmumus un beidzot atrod veidus, kā gūt kaut par vieniem vārtiem vairāk vai vismaz nezaudēt pamatlaikā. Spēle komandai iet no rokas, tā cīnās. Rietumu konferencē cīņa ir ļoti sīva, pirmoreiz par tikšanu izslēgšanas mačos spēkojoties visām komandām. Vēl neviena nav atkritusi. Diezin vai līdz regulārā čempionāta beigām tas mainīsies," sarunā ar aģentūru R-Sport izteicies Ābols. "Mēs redzējām tabulu un sapratām, ka visas komandas seko cieši viena aiz otras. Mēs nezaudējām cerības, ka varēsim pacīnīties par vietu play-off turnīrā. Galvenais bija pašiem krāt punktus."

"Ja mums izdosies saglabāt to spēles līmeni, kādu demonstrējam pašlaik, mēs iekļūsim Gagarina kausa turnīrā," pārliecināts ir treneris, kurš komentēja arī pērnā gada beigās pieņemto lēmumu šķirties no vairākiem komandas pamatsastāva spēlētājiem, laužot līgumus ar vārtsargu Edgaru Masaļski un aizsargu Georgiju Pujacu, kā arī uzbrucējiem Marcelu Hosu un Pjotru Sčastļiviju. "Hosam šosezon bija dažādas problēmas. Mēs devām viņam laiku un centāmies palīdzēt, tomēr bija arī situācijas, kurās mēs neko vairs nevarējām izdarīt."

"Žēl bija Pujaca, jo man pret viņa darbu un pašatdevi nebija nekādu pretenziju, tomēr spēle nekādi nevedās. Prieks, ka pēc vides maiņas viņš lieliski spēlē Ņižņekamskas Ņeftehimik sastāvā," pauž Ābols. "No šiem spēlētājiem cerējām sagaidīt ko vairāk, tāpēc pieņēmām šādu lēmumu, cerot, ka mums izdosies uzlabot savu spēli. Tā nebija baltā karoga izkāršana, kā daudzi uzskatīja."

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs otrdien, izbraukumā tiekoties ar līgas līderiem Maskavas CSKA.FitSpot Group, SIA Zemitāna iela 9, Rīga, LV-1012
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties