09.01.2014. 20:48

  • Ābols: Beigās mūsu spēle sabruka 2014. g. 7. janvāris
  • «Dinamo» atspēlējas un pārliecinoši uzveic «Traktor» šodien
  • Lauris Dārziņš atgriežas Rīgas «Dinamo» komandā vakar

Izbraukuma sērijas pēdējā mačā rīdzinieki pieveica pagājušās sezonas līgas vicečempionus ar rezultātu 5:2 (0:2, 3:0, 2:0).

"Šī bija grūta spēle. Komandas cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, un "Traktor" hokejistiem nepieciešami punkti. Tāpat tie nepieciešami mums. Vieglas spēles šosezon mums negadās," pēc mača secināja Ābols. "Cīņu iesākām neslikti, bet ielaidām divus pozicionālus vārtus, kaut zinājām, kā "Traktor" spēlē."

"Tomēr esmu lepns, kā komanda cīnījās, kā aizvadīja otro trešdaļu," teica speciālists. "Veicām maiņas uzbrucēju virknējumos, un tas nostrādāja, jo salauzām spēles gaitu."

Kā zināms, "Traktor" komandā sezonu iesāka latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš, kurš tagad pievienojies tieši Rīgas "Dinamo".

"Ja jau parakstījām līgumu ar viņu, tad vēlējāmies to," komentēja Ābols. "Pagaidām viņš turpina atgūties no traumas un lēnām atsācis trenēties. Kad viņš varēs spēlēt, secināsim pēc atkārtotas medicīniskās apskates."

"Mūsu komandā galvenā ir spēles disciplīna. Ja to ievērojam, gūstam punktus," teica "Traktor" galvenais treneris Valērijs Belousovs. "Pirmajā trešdaļā spēlējām daudzsološi, tomēr otrajā trešdaļā hokejisti nolēma cīnīties patstāvīgi un ielaidām trīs ripas. "Tad sekoja ceturtie vārti, kuros bija aizsarga kļūda."

Šis Rīgas "Dinamo" komandai bija otrais panākums izbraukumā pār "Traktor" vēsturē. Tāpat Latvijas vienība izcīnīja vien savu otro panākumu pēdējās sešās cīņās.

Nākamās nedēļas gaitā "Dinamo" aizvadīs četras spēles savā laukumā ar Tālo Austrumu un Sibīrijas komandām, bet kopumā janvārī tiek veikts 12 spēļu maratons pirms Soču ziemas olimpiskajām spēlēm.

Ar 75 punktiem 42 spēlēs Latvijas klubs atrodas Rietumu konferences kopvērtējuma tabulas ceturtajā vietā, par punktu atpaliekot no Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētās Ukrainas komandas Doņeckas "Donbass". Tiesa, Rīgas "Dinamo" ir viens mačs rezervē.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties