26.11.2013. 18:57
Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols pēc uzvaras pār Hantimansijskas "Yugra" (2:1, pagarinājumā) teica, ka ir apmierināts ar iznākumu, taču ne komandas parādīto sniegumu.

"Mūsu vārtsargs Mikaels Telkvists aizvadīja labu spēli. Divreiz realizējām vairākumu," pēc spēles sacīja Artis Ābols. "Kā teica Vladimirs Vladimirovičs Jurzinovs, esmu apmierināts ar rezultātu, bet ne ar spēli."

"Jūs domājāt, ka Gagarina kausu paņemsim, vairs nezaudējot nevienā spēlē?" Ābols atbildēja uz jautājumu, kāpēc astoņu uzvaru sērijai sekojušas divas neizteiksmīgas spēles. ""Avangard" lieliski spēlēja, "Yugra" bija laba kustība. Arī SKA neuzvar visās spēlēs sezonā."

Tāpat Ābolam tika vaicāts par neseno skandālu saistībā ar pirmsspēles priekšnesumu "Arēnā Rīga". "Katrs redz, ko vēlas. Svastikas tur nebija, un to apstiprināja arī KHL komisija. Nevajag meklēt to, kā nebija," sacīja Ābols.

"Mums bija daudz momentu, bet tos nerealizējām. Pagarinājumā spēles likteni izšķīra mūsu noraidījums," teica "Yugra" galvenā trenera vietas izpildītājs Oļegs Davidovs. "Mums trūkst līdera? Ir līderi, vienkārši viņi nespēj parādīt savas labākās īpašības. Tāpēc pēdējo trīs spēļu laikā esam iemetuši tikai divas ripas. Bet līderi ir. Mums viss ir."

"Vienkārši nevajadzēja noraidīties. Birjukova vainas te nav," Davidovs neuzskata, ka vārtsargs būtu vainojams ielaistajos vārtos. "Mūsu spēlētājiem netrūkst vēlmes. Gribas uzvarēt pamatlaikā, un spiediens dara savu."

Izmantotie resursi:Р-Спорт. Все главные новости спортаTrubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties