24.09.2014. 00:12
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas «Dinamo» spēles pret Mitišču «Atlant» noslēgums padevās nervozs, jo vienību no līdzsvara izsita divu spēlētāju zaudēšana, kas lika izmainīt arī virknējumus laukumā, uzsvēra komandas galvenais treneris Artis Ābols.

• Daugaviņa piespēle palīdz Maskavas «Dinamo» izcīnīt uzvaru vakar
  • Rīgas «Dinamo» rakstura cīņā uzveica «Atlant» vakar

Rīgas «Dinamo», uzsākot savu otro jaunās sezonas mājas spēļu sēriju, otrdien ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) uzvarēja Mitišču «Atlant» un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

«Pirmie kļūdījāmies mēs un ātri ielaidām vārtus, taču uzteikšu spēlētājus par to, ka viņi spēja izdarīt to, par ko bijām runājuši, un guva vārtus vairākumā,» pēc mača pauda Ābols. «Otrajā trešdaļā uzteikšu Jura Upīša virknējumu, kas guva svarīgus vārtus, turklāt viņš ar Gunāru Skvorcovu arī ilgi un labi spēlēja mazākumā. Trešā trešdaļa sanāca nervoza, lai arī pie 4:1 vadības varētu domāt, ka viss ir kārtībā. Pazaudējām divus spēlētājus, kas sajauca visas maiņas. Nervozā spēlē uzvarējām, tāpēc puiši ir malači.»

Trešajā trešdaļā gūtu traumu dēļ spēli nepabeidza uzbrucēji Andris Džeriņš un Lauris Dārziņš. Ābols prognozēja, ka Džeriņš varētu būt izkritis no ierindas un vairākiem mačiem.

Tāpat Ābols neieslīga garos komentāros par Jakuba Sedlāčeku likšanu komandu vārtos, sakot, ka viņa rīcībā ir divi labi vārtsargi. Vēl treneris izcēla savu KHL debiju piedzīvojušā aizsarga Edmunda Augstkalna tieksmi pēc spēka spēles, kuru viņš savā pirmajā mačā šādā līmenī nodemonstrējis no labākās puses.

«Komanda cieš no disciplīnas trūkuma, kas attiecas gan uz noraidījumiem, gan kļūdām. Bija vairāki neattaisnoti noraidījumi, kas noveda pie diviem zaudētiem vārtiem,» izteicās «Atlant» vienības galvenais treneris Aleksejs Kurdašovs. «Spēli sākām agresīvi un tā vēlējāmies turpināt, taču uzslavas «Dinamo» komandai, ka spēja mums to liegt.»

Mitišču vienībā vārtsargu trenera pienākumus veic Sergejs Naumovs.

Ar 11 punktiem astoņas spēlēs «Dinamo» pašlaik ieņem Rietumu konferences kopvērtējuma septīto vietu, kamēr «Atlant» ar astoņiem punktiem ir 11.vietā.

Mājas spēļu sērijas turpinājumā Latvijas komanda ceturtdien tiksies ar Podoļskas «Vitjaz», bet sestdien pārbaudīs spēkus pret Vladivostokas «Admiral».

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA