11.12.2014. 19:42

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

"Dinamo" spēlētāji necentās savaldīt pretinieku uzbrukuma līderus un ļāva tiem iemest apkaunojoši vieglus vārtus, paskaidroja Ābols. Viņš arī paskaidroja, ka Džefam Delorjē vietu vārtos uzticēja labi aizvadītas iepriekšējās spēles dēļ. 

"Laikam apbūra šie vārdi - Mozjakins, Zaripovs, Kovāržs," teica Ābols. "Kad šie krampji pārgāja, sākām normāli spēlēt," piebilda treneris. 

Ābols arī atzina, ka neraizējas par baumām, kas pauž šaubas par ārzemju klubu nākotni Kontinentālajā hokeja līgā (KHL). "Es šīs lietas nevaru ietekmēt. Es varu ietekmēt savu komandu, to, kā tā spēlē. Komandai vienmēr jācīnās, un no 1:4 panācām 4:4," teica Ābols, kurš gan piebilda, ka notikumi pasaulē ir satraucoši. 

No iekļūšanas izslēgšanas spēļu dalībnieku skaitā "Dinamo" pašlaik šķir 10 punkti, taču Ābols ir pārliecināts, ka nekas vēl nav zaudēts. 

Savukārt "Metallurg" galvenais treneris Maiks Kīnens atzina, ka nevar būt apmierināts ar otro trešdaļu, kurā mājinieki izsēja trīs vārtu pārsvaru. Tomēr Kīnens uzsvēra, ka profesionālajā sportā galvenais ir uzvara, un to Magņitogorskas hokejisti izcīnīja.Latvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties