22.11.2013. 18:57
Rīgas „Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols pēc komandas izcīnītās uzvaras Kazahstānā pār vietējo „Barys” (5:4) atzina, ka šī bijusi jautra spēle, kurā piedalījušās abu konferenču līderes. Savukārt „Barys” galvenais treneris Āri-Peka Selins norādīja, ka „Dinamo” nospēlējusi ļoti gudri un šobrīd ir stabilāka komanda.

„Pirmkārt, vēlos savā un visa kluba vārdā izteikt līdzjūtību ģimenēm, kuru tuvinieki gājuši bojā Rīgā notikušajā jumta iebrukumā lielveikalā, kā arī izteikt atbalstu cietušajiem un ievainotajiem,” pēcspēles konferencē sacīja Artis Ābols.

„Savukārt par spēli runājot, jāsaka, ka tā izvērtās ļoti jautra,” Ābols turpināja. „Izvirzījāmies vadībā 3:1, pēc tam „Barys”, kurš jau tā spēlēja ātri, vēl vairāk uzkurināja tempu, līdz rezultāts kļuva 3:4. Bet mūsu puiši malači, jo atrada spēkus, lai izlīdzinātu rezultātu. Ļoti interesants sanāca arī papildlaiks, proti, piecu sekunžu laikā izveidojām piecus momentus. Paņēmām divus punktus Astanā, kur „Dinamo” vienmēr klājas grūti.”

Uz jautājumu, vai Ābols komandu spēku samērus uzskata par līdzīgiem, „Dinamo” treneris atbildēja šādi: „Daudzi brīnās par mūsu augsto vietu kopvērtējumā un uzskata, ka esam pārāk augstu un ieņemam vietu, kuru neesam pelnījuši. Taču ir nospēlētas jau daudzas sezonas spēles, un teikšu, ka šodien spēlēja viena no Rietumu (konferences) līderēm pret vienu Austrumu līderēm, bet savus trūkumus meistarībā mēs kompensējām ar pašatdevi un pašaizliedzīgu spēli.”

Šodien nelielu savainojumu guva Marsels Haščāks, taču Ābols apgalvoja, ka tas netraucēs Haščākam piedalīties nākamajā spēlē Omskā.

Astanas „Barys” galvenais treneris Āri-Peka Selins apsveica „Dinamo” ar uzvaru un norādīja, ka mājiniekiem šajā spēlē netrūcis ne labo, ne slikto brīžu: „Mūsu viesi nospēlēja ļoti gudri, kā rezultātā mēs saņēmām daudzus noraidījumus un vairāki vārti tika gūti tieši nevienādos sastāvos. Šodien uzvarēja tā komanda, kura bija stabilāka.”

Izmantotie resursi:Ари-Пекка Селин: «Победил тот, кто был более...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties