08.10.2016. 10:05

Rietumu hokeja līgā Rodrigo Ābola pārstāvētā Portlendas ''Winterhawks'' ar 5:2 apspēlēja ''Warriors'' hokejistus. Ābols atdeva rezultatīvu piespēli komandas piektajā vārtu guvumā, nopelnīja septiņas soda minūtes trešajā trešdaļā, no kurām piecas bija par kautiņu, un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu plus divi. Interesanti, ka mača gaitā Portlenda atspēlējās no 0:2.

Rūdolfa Balcera Kemlūpas ''Blazers'' ar 1:2 zaudēja Kalgarī ''Hitmen''. Balcers pie rezultativitātes punktiem netika, pabeidza spēli ar divām soda minūtēm un neitrālu lietderības koeficientu. 18 gadus vecā aizsarga Kristiāna Rubīna ''Tigers'' ar 6:3 pieveica ''Rebels'' hokejistus. Rubīns atdeva rezultatīvu piespēli komandas pirmajā vārtu guvumā vairākumā, bet pabeidza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus divi.

Kvebekas Jaunatnes hokeja līgā (QMJHL) Mārtiņa Dzierkala Ruānas-Norandas ''Huskies'' ar 3:1 uzvarēja ''Saguenéens''. Mārtiņam šoreiz rezultativitātes punktu nebija. Dzierkalam viens spēka paņēmiens, uzvarēts vienīgais iemetiens un neitrāls lietderības koeficients.

Izmantotie resursi:WHL NetworkQMJHL – Includes live game day coverage,...

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga