12.01.2017. 09:11

Amerikas Hokeja līgā Sirakjūzas "Crunch" izbraukumā ar 1:2 pagarinājumā atzina Jutikas "Comets" pārākumu. Kristers Gudļevskis, kurš kapitulēja 25. un 64. minūtē, atvairīja 29 no 31 sāncenšu metiena. Viesi atspēlējās noslēdzošajā trešdaļā, tomēr izcīnīt uzvaru neizdevās. Latviešu vārtsargs pirms divām dienām tika izsaukts no Nacionālās hokeja līgas, bet septiņas stundas vēlāk mēroja ceļu atpakaļ.

Vilkes-Bēres/Skrentonas "Penguins" izbraukumā ar 2:1 pieveica Toronto "Marlies", izšķirošos vārtus trīs minūtes pirms pamatlaika beigām iemetot Tomam Sestito. Tobrīd laukumā atradās arī latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, tādējādi tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Punktus viņš nesavāca, bet izdarīja vienu metienu.

Kvebekas Junioru hokeja līgā "Acadie-Bathurst Titan" otro reizi piecu dienu laikā pieveica Monktonas "Wildcats", šoreiz sāncenšus izbraukumā sagraujot ar 7:0. Rodrigo Ābols maču noslēdza ar diviem rezultativitātes punktiem, piespēlējot trešajos un gūstot sestos vārtus. Tādējādi viņš sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2, izdarīja divus metienus un uzvarēja deviņos no 16 iemetieniem.

Rietumu hokeja līgā "Medicine Hat Tigers" savā laukumā ar 3:4 piekāpās "Prince George Cougars". Viesi izlīdzinājumu panāca un uzvaras ripu iemeta trešajā trešdaļā. Aizsargs Kristiāns Rubīns spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa