05.12.2017. 20:47

Arta Ābola un Viktora Ignatjeva trenētā Toljati „Lada” viesos spēlēja pret Hantimansijskas „Yugra”. Jau pēc desmit nospēlētajām minūtēm viesi nonāca iedzinējos ar 0:3. Šoreiz komanda nodemonstrēja raksturu, vienu sekundi līdz pamatlaika beigām izlīdzinot rezultātu – 3:3, savukārt papildlaikā Deniss Zernovs atnesa „Lada” divus punktus. Kristaps Sotnieks joprojām nespēlē, pēdējo reizi aizsargs piedalījās mačā 12. oktobrī.

„Kunlun RS” viesos piekāpās Habarovskas „Amur” ar 1:2 otrajā mača pēc Maika Kīnena atlaišanas. Zaudētāju rindās 20:28 minūtes laukumā pavadīja Artūrs Kulda, kurš spēles laikā izdarīja divus metienus, vienu bloķēja un maču pabeidza ar -1. Šosezon aizsargs pagaidām nav guvis vārtus, bet 32 spēlēs viņš trīs piespēlējis.

Pētera Skudras trenētā Ņizņijnovgorodas „Torpedo” ar 3:1 uzvarēja Bratislavas „Slovan”. Kaspars Daugaviņš izdarīja trīs metienus pa vārtiem un uzvarēja sešus no 11 iemetieniem, laukumā pavadot 19:38 minūtes. Šosezon aizsargs guvis septiņus vārtus un atdevis 11 piespēles.

Pašlaik notiek spele starp Rīgas "Dinamo" un Maskavas CSKA. Teksta tiešraidei ir iespējams sekot šeit.