31.01.2017. 23:51

Puišu konkurences finālā tikās Ventspils tehnikums un Ventspils 4. vidusskola. Abas šīs komandas jau iepriekš spēkojās grupas spēlēs, kurās pārāki izrādījās 4. vidusskolas audzēkņi (9:5). Finālmaču daudz pārliecinošāk aizvadīja Ventspils tehnikuma izlase, kas jau pirmajā puslaikā guva piecu punktu pārsvaru (7:2). Arī otrajā puslaikā daudz pārliecinošāku sniegumu demonstrēja Ventspils tehnikums, kas otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas Jaunatnes frisbija čempionāta uzvarētāju (13:5). Komanda turnīrā ieguva ne tikai zelta medaļas, bet arī Spēles gara balvu.

Meiteņu finālā Ventspils 4. vidusskola mērojās spēkiem ar Ventspils 6. vidusskolu. Spēles sākums labāk padevās 6. vidusskolas audzēknēm, kas ātri vien guva divu punktu pārsvaru (2:0). Turpinājumā Ventspils 4. vidusskola demonstrēja labu sniegumu gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, kas ļāva rezultātu izlīdzināt (4:4). Puslaika izskaņā vadību jau bija pārņēmušas Ventspils 4. vidusskolas frisbijistes (7:5). Arī otrajā puslaikā Ventspils 4. vidusskolas meitenes turpināja uzņemt apgriezienus, kā rezultātā izcīnīta pārliecinoša uzvara (11:5).

Mazajā finālā Ventspils 6. vidusskolas puišu komanda pārspēja Āgenskalna Valsts ģimnāziju ar rezultātu 11:6. Meiteņu cīņā par bronzu tikās divas Rīgas komandas – Rīgas 34. vidusskola un Āgenskalna Valsts ģimnāzija, no kurām pārākas izrādījās debitantes - Rīgas 34. vidusskola audzēknes (9:4).

Par čempionāta vērtīgākajiem spēlētājiem atzīts Roberts Dūdiņs (Ventspils tehnikums) un Kristīne Gūtmane (Rīgas 34. vidusskola).

Izmantotie resursi:Latvijas frisbija federācija |