28.12.2013. 23:30

«City» futbolisti ar rezultātu 1:0 (0:0) pieveica Londonas «Crystal Palace», izcīnot devīto uzvaru pēc kārtas savā laukumā.

Raksturojot Anglijas gadu mijas futbola kalendāru kā «nenormālu», «City» komandas galvenais treneris Maneuls Pelegrīni sastāvā bija veicis sešas izmaiņas salīdzinājumā ar ceturtdien aizvadīto iepriekšējo spēli. Tas ļāva «Crystal Palace» komandai ilgstoši dominēt, tomēr Mančestras klubam izdevās panākt grūtu uzvaru, kad 66.minūtē izcēlās Edins Džeko.

Pēc šī mača «City» vismaz uz dienu pārņēma līderpozīciju kopvērtējumā, apsteidzot Londonas «Arsenal» futbolistus, kas svētdien viesosies pie kopvērtējuma septītajā vietā esošās Ņūkāslas «United».

Savukārt premjerlīgas čempione Mančestras «United», kas šo sezonu iesāka neveiksmīgi, ar 1:0 (0:0) izbraukumā pieveica Noridžas «City» un tika pie sestās uzvaras pēc kārtas visos turnīros.

Favorītiem šajā mačā traumas dēļ nepalīdzēja Veins Rūnijs, bet vienīgos vārtus 57.minūtē guva Denijs Velbeks.

Pārējās kopvērtējuma augšgala komandas savas pirmā spēļu apļa pēdējās spēles aizvadīs svētdien, kad centrālajā spēlē Londonas «Chelsea» uzņems «Liverpool», otrs Liverpūles klubs «Everton» spēkosies ar «Southampton», bet Totenhemas «Hotspur» tiksies ar Stokas «City».

Kopvērtējumā tagad pirmajā vietā ar 41 punktu atrodas Mančestras «City» komanda, kurai divus punktus zaudē «Arsenal», pie 37 punktiem tikuši «Chelsea» futbolisti, bet «Liverpool» ar 36 punktiem atrodas vien ceturtajā pozīcijā.

Pa 34 punktiem ir «Everton» un Mančestras «United» futbolistiem, viņiem punktu zaudē Ņūkāslas «United», bet Totenhemas «Hotspur» kontā ir 31 punkts.