17.09.2014. 15:18
Kontinentālās hokeja līgas klubā Rīgas "Dinamo" pārbaudes laiku neizturējušais centra uzbrucējs Artūrs Ozoliņš atgriezīsies Kazahstānā, spēlētājs atklāja portālam Sportacentrs.com. Viņš panācis vienošanos uz vienu sezonu ar Kokšetau "Arlan", kuras rindās pirms divām sezonām kļuva par otro rezultatīvāko spēlētāju līgā.

Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas "Dinamo", kas regulāro čempionātu sācis ar septiņiem punktiem piecās spēlēs un septīto vietu Rietumu konferencē, un 26 gadus vecā uzbrucēja Artūra Ozoliņa ceļi šķīrās pēc Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņas, kurā rīdzinieki piedzīvoja zaudējumu finālā.

Divu nedēļu laikā spēlētājam izdevies atrast jaunu darba vietu - Ozoliņš vienojies par līgumu uz vienu sezonu ar Kazahstānas komandu Kokšetau "Arlan", kuru pārstāvēja divās no pēdējām trim sezonām. 2013. gadā centra uzbrucējs 53 mačos guva 27 vārtus un sakrāja 61 punktu, kļūstot par otro rezultatīvāko spēlētāju komandā un līgā.

"Negribu gaidīt, ja ir stabils piedāvājums," sarunā ar portālu Sportacentrs.com teica Ozoliņš, kurš šodien lidoja uz Kazahstānu, bet pagājušajā sezonā pārstāvēja Krievijas pēc spēka otrās līgas vienību Penzas "Dizel", 31 spēlē sakrājot 20 punktus. Viņš spēlējis arī Zviedrijā un Ontario Hokeja līgā, kā arī divas reizes pārstāvējis gan Latvijas U18, gan U20 valstsvienības.

Tikmēr komandas meklējumos joprojām ir cits Rīgas "Dinamo" pārbaudes laiku neizturējušais uzbrucējs - 25 gadus vecais Jānis Ozoliņš, kurš spēlējis trīs Latvijas U20 izlašu sastāvos. Pagājušajā sezonā viņš bija vienīgais latvietis Francijas čempionātā, bet pirms diviem gadiem ar 57 spēlēs gūtajiem 45 punktiem Ozoliņš bija astotais rezultatīvākais Eiropā dzimušais spēlētājs Anglijas čempionātā.Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties