20.01.2014. 16:06

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā ziņots, svētdien izbraukumā notikušajā mačā «VEF Rīga» uzvarēja ar 75:68. Tā kā pirmā apļa mačā «VEF Rīga» cieta neveiksmi ar 83:89, tā ieguva priekšrocības, ja sezonas beigās abām komandām būs vienāda uzvaru un zaudējumu bilance.

«Protams, sajūtas pēc šādas spēles ir patīkamas, bet pats galvenais, ka izcīnījām uzvaru. Turklāt izdarījām dubultu darbu, jo uzvarējām ar vajadzīgo punktu starpību, tāpēc visi pēc šādas spēles ir priecīgi un apmierināti,» Bērziņa teikto citē Rīgas klubs. «Izdevās pierādīt to, ka esam labāka komanda par Minsku. Pirmā savstarpējā spēle notika sezonas sākumā, kad vēl nebijām saspēlējušies un labākajā gatavībā, bet svētdienas mačā izdevās revanšēties, par ko prieks

Bērziņš bija produktīvākais spēlētājs laukumā, gūstot 17 punktus un izcīnot septiņas atlēkušās bumbas. Uzbrucējs realizēja visus piecus tālmetienus, kas ir Bērziņa karjeras labākais rādītājs starptautiskajos klubu turnīros.

«Pirms spēles neko īpašu nedarīju, jo gatavojos tāpat kā uz katru spēli. Vienkārši komandas biedri apgādāja ar labām piespēlēm. Protams, pārliecība auga ar katru iemesto metienu, un tādos brīžos bija sajūta, ka visi metieni kritīs grozā iekšā,» skaidro latvietis. «Jā, iespējams, nospēlēju līdz šim labāko spēli komandas sastāvā. Iepriekš arī bijušas pāris labas spēles, bet maču Minskā īpašu padara tas, ka izcīnījām svarīgu uzvaru.»

Abas komandas šosezon cīnās B apakšgrupā. «VEF Rīga» pēc šī panākuma ar sešām uzvarām 12 spēlēs nostiprinājās apakšgrupas ceturtajā vietā un turpina saspringtu cīņu par vietu labāko sešiniekā, bet «Cmoki» ar četriem panākumiem 11 mačos ieņem septīto pozīciju.

Tā kā «VEF Rīga» jau izstājušies no Eiropas kausa izcīņas turnīra, šajā sezonas posmā rīdziniekiem ir mazāk piesātināts kalendārs.

«No vienas puses, ir grūtāk, jo nedēļā ir tikai viena spēle un vairāk treniņu. Skatoties no otras puses, ir iespēja labāk sagatavoties. Kad bija divas spēles nedēļā, gatavošanās laiks bija krietni īsāks, bet tagad uz spēlēm esam vēl gatavāki. Piemēram, svētdienas spēlē «Cmoki» savas epizodes izveidoja uz mūsu kļūdu rēķina, nevis kādiem pārsteigumiem,» uzskata Bērziņš. LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties