01.08.2014. 11:24
„Ghetto Games” Ventspils festivāla ietvaros sestdien, 9. augustā uz Ventspils Lielā prospekta notiks gan starptautiskais ielu basketbola turnīrs ar piecu valstu kopumā 16 komandu līdzdalību, cīnoties par 2750 eiro lielo balvu fondu, gan tradicionālais „Ghetto Basket” turnīrs astoņās vecuma grupās. Spēļu sākums plkst. 12.

Starptautiskajā turnīrā „Trīs pret trīs” jau tradicionāli Latvijas labākās komandas konkurēs ar ciemiņiem no citām valstīm. Šogad Ventspils ieradīsies ielu basketbolisti no Spānijas, Polijas, Krievijas un Čehijas. Latvijas „Ghetto Basket” krāsas pārstāvēs desmit vienības. Ventspilī startēs Rīgā, Grīziņkalnā jūlija turnīros ceļazīmes izcīnījušās – Rīgas „Medsport.lv” un „Mazais/Sportabode.lv”, Saldus „Sivēni” un Salaspils „HyDyck/CLM”.

Pašreiz zināmas trīs no četrām komandām, kas tiesības startēt starptautiskajā turnīrā ieguva ar sakrātajiem punktiem „Ghetto Basket” rangā. 9. augustā Ventspilī spēlēs Rīgas „Kūsiņā iekšā” un „VINO”, kā arī Mārupes „Kripatas”. Pēc 2. augusta turnīriem Alūksnē, Limbažos, Rēzeknē, Jēkabpilī kļūs zināma pēdējās ceļazīmes ieguvēja. Uz to pretendē Rīgas „Team Salmo” un „Boldžiņa”, kā arī Valmieras „Riekstkodis”.

Starptautiskajā turnīrā startēs arī divas komandas ar „Wild Card” (īpašo uzaicinājumu) – Ventspils izlase un viena no tituliem bagātākajām „Ghetto Basket” vienībām Jelgavas „Armets”.

16 komandas tiks ielozētas četrās apakšgrupās, kurās tiks aizvadīts apļa turnīrs, spēlējot līdz 15 punktiem vai pēc tam līdz brīdim, kad viena vienība iegūst divu punktu pārsvaru. Apakšgrupu uzvarētājas uzreiz iekļūst ceturtdaļfinālā, bet otro un trešo vietu ieguvējas tiks sadalītas pāros, kuros vienā pārī noteiks atlikušās ceturtdaļfināla dalībnieces. Izslēgšanas turnīrā cīņas notiks līdz 21 punktam vai pēc tam līdz vienas komandas divu punktu pārsvaram.

Paralēli šīm spēlēm notiks arī tradicionālais „Ghetto Basket” turnīrs astoņās vecuma grupās. Dalībnieku reģistrācija sacensību vietā notiks no plkst. 11, bet stundu vēlāk sāksies spēles. Pēc reģistrācijas beigām, ņemot vērā pieteikto komandu skaitu, organizatori patur tiesības apvienot kādas no vecuma grupām.

Ventspils „Ghetto Basket” turnīra grupas:

Vīrieši - 1997. gadā dzimušie un vecāki vīrieši

Sievietes – 1997. gadā dzimušās un vecākas sievietes

U16 puiši - 1998. gadā dzimušie un jaunāki puiši

U16 meitenes – 1998. gadā dzimušās un jaunākas meitenes

U14 puiši - 2000. gadā dzimušie un jaunāki puiši

U14 meitenes – 2000. gadā dzimušās un jaunākas meitenes

U12 puiši - 2002. gadā dzimušie un jaunāki puiši

U12 meitenes – 2002. gadā dzimušās un jaunākas meitenes

Izmantotie resursi:ghettofamily.comBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties