01.07.2014. 12:27
Sestdien, 5. jūlijā Valmieras skeitparkā no plkst. 14.00. norisināsies Latvijas Spēkavīru čempionāta 11. sezonas otrais posms. Tajā jau dalību apstiprinājuši deviņi labākie mūsu valsts spēkavīri un viens viesis no Igaunijas.

Cīņa par 2014. gada Latvijas Spēkavīru čempionāta uzvarētāju sākās jau maija beigās un tā turpināsies 5. jūlijā Valmieras pilsētas svētkos notiekošajās sacensībās. Šajā posmā piedalīsies 9 labākie Latvijas spēkavīri, tostarp Didzis Zariņš, Oskars Brugemanis, Jānis Šleckus, Igors Počereņičenko, Magnus Vucāns, Ivars Grahoļskis, Jānis Ilgavižs, Aivars Šmaukstelis un Edgars Andersons. Konkurenci mūsējiem sastādīs un šajā posmā piedalīsies arī viens spēkavīrs no kaimiņvalsts Igaunijas.

Visiem atlēties būs jāveic seši vingrinājumi – viensviens.lv Apolona ass, Buderus pietupieni, ZZS akmeņi, Fiskars krucifiks, Bosch Service nēši un fermeris, kā arī Keraterm ķerra – riepa.Visi spēka sporta un spēkavīru šovu cienītāji aicināti 5. jūlijā Valmieras skeitparkā vērot un klātienē atbalstīt Latvijas labākos atlētus!

Nākamie Latvijas Spēkavīru čempionāta posmi: Kalniešu spēles Rojā, Līvānos un Kuldīgā atlēti startēs pāros, pirmais superfināls 2. augustā Ventspilī un trešajā augustā Liepājā.

Vairāk informācijas par „Latvijas Spēkavīru čempionātu 2014” meklējiet mājas lapā parstipru.lv.Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties