15.01.2014. 19:06
IBF čempionam svara kategorijā līdz 79.4 kilogramiem Bernardam Hopkinsam (54-6-2, 32KO) šodien aprit jau 49 gadi, tomēr neskatoties uz to viņš aizvien ir lieliskā formā un gatavs cīnīties ar citiem savas svara kategorijas čempioniem.

Lai arī Hopkinsam ir 49 gadi un viņš pats vairākkārt izteicies, ka līdz 50 gadu vecumam neboksēsies, tomēr arī mest pie malas boksu viņš pagaidām arī negrasās. Turklāt Hopkinss uzskata, ka viens no vieglākajiem pretiniekiem viņam būtu WBO čempions Sergejs Kovaļovs (23-0-1, 21KO).

"Es viegli varētu uzvarēt Kovaļovu. Tā man būtu pati vienkāršākā cīņa, tikpat viegla, kā pret Kelliju Pavliku. Godīgi sakot, pret Kovaļovu būtu pat vieglāk nekā pret Pavliku," izteicās Hopkinss.

Pēc pieredzējušā amerikāņa vārdiem, krietni nopietnāks pretinieks varētu būt WBC čempions kanādietis Adoniss Stīvensons, kurš savulaik trenējies pie leģendārā Emanuela Stjuarda.

"Stīvensons problēmas varētu sagādāt jebkuram mūsu svara kategorijas bokserim," uzsvēra Hopkinss. "Viņš ir ne tikai gudrs bokseris, kuram prātu devis viens no boksa vēsturē izcilākajiem treneriem Emanuels Stjuards. Viņš ir arī atlēts, turklāt ne tik vienveidīgs kā krievs, kurš pie jebkurām grūtībām darīs lietas tā, kā ir darījis vienmēr, neskatoties uz to, ka viņam ir iemācīts kaut kas jauns. "

Martā vai aprīlī jānotiek Hopkinsa cīņai pret WBA čempionu Beibutu Šumenovu (14-1, 8KO). Pēc tam šīs cīņas uzvarētājs varētu iziet ringā pret Stīvensonu vai Kovaļovu, kuri arī, iespējams, cīnīsies šajā gadā.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties