02.03.2013. 10:17

12-kārtējais Anglijas Premjerlīgas čempions "Manchester United" rindās pussargs Raiens Gigss vienojies par līguma pagarināšanu vēl uz vienu sezonu. Tas nozīmē, ka 39 gadus vecais futbolists Mančestras vienībā aizvadīs arī 23. sezonu pēc kārtas.

Velsietis Gigss "United" pirmajā komandā debitēja 1991. gada 2. martā un kopš tā laika 931 spēlē izcēlies ar 168 vārtu guvumiem. "Jūtos labi, izbaudu spēli vairāk nekā jebkad iepriekš un, pats galvenais, jūtu, ka spēju palīdzēt komandai," palikšanu klubā uz vēl vienu sezonu komentēja Gigss.

"Ir aizraujoši būt šīs komandas sastāvdaļai, tai ir lielisks komandas gars, un, tagad tuvojoties sezonas izskaņai, mēs atkal ejam pretī trofejām," Gigss noskaņots šīs sezonas beigās pievienot savu panākumu kolekcijai vēl kādu kausu.

"Ko gan varu pateikt par Raienu, kas jau nav pateikts iepriekš? Viņš ir izcils spēlētājs un vienreizējs cilvēks," Gigsu slavēja "United" galvenais treneris sers Alekss Fergusons. "Raiens ir piemērs mums ikvienam ar veidu, kā rūpējas par sevi. Viņam ir fantastiska enerģija. Izskatās, ka viņš katru nedēļu sasniedz jaunu augstāko punktu. Nedomāju, ka viņa sasniegumus jebkurš jebkad spēs atkārtot."

Fergusons arī atzina, ka Gigss varētu palikt klubā pēc spēlētāja karjeras beigām un veikt kādus saimnieciskās darbības pienākumus.

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Manchester United - Norwich City
11.30  -5.25  210.50  Veic Betsafe likmi!
86% 5% 8%  
  Visas spēlesLatvijas Treneru tālākizglītības centrs Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties