13.04.2015. 18:47
Anglijas futbola kluba Londonas "Chelsea" pieredzējušais uzbrucējs Didjē Drogbā vietējiem medijiem apstiprināja, ka turpinās profesionāļa karjeru arī nākamsezon. Pagaidām gan vēl nav skaidrs, kurā komandā tas notiks.

Uz žurnālistu jautājumu, vai viņš ir pieņēmis lēmumu saistībā ar savu nākotni, Didjē Drogbā atbildēja apstiprinoši: "Jā, esmu, un šī nebūs mana pēdējā sezona." Drogbā šosezon Anglijas Premjerlīgā izgājis laukumā 23 spēlēs, taču tikai četras sācis pamatsastāvā. Viņa rēķinā trīs gūti vārti.

Ņemot vērā Djēgu Koštas un Loika Remī savainojumus, Drogbā vakar pret QPR izgāja komandas pamatsastāvā, palīdzot izcīnīt vēlu uzvaru ar 1:0. 37 gadus vecais uzbrucējs varētu piedalīties arī nākamajās spēlēs pret Mančestras "United" un Londonas "Arsenal". "Ir sarežģīti, ja regulāri nespēlē un tad jāiet laukumā šādos mačos. Taču vienmēr cenšos darīt visu, ko spēju. Tāpēc, ja trenerim būšu vajadzīgs arī pret "United" un "Arsenal", būšu gatavs."

Iepriekšējā nedēļā komandas galvenais treneris Žuzē Mourinju sacīja, ka sarunas par iespējamo līguma pagarināšanu vēl ir priekšā: "Vēl būs daudz sarunu, un šobrīd nezinu, ko viņš vēlas. Ir cilvēki, kuri savas karjeras laikā ir pelnījuši tiesības un varu pieņemt lēmumus pašiem un negaidīt, kad citi to izdarīs viņu vietā. Zinot, ko Drogbā ir paveicis kluba labā, viņš šajā ziņā ir lieliskā pozīcijā."

Izmantotie resursi:Chelsea striker Didier Drogba to play on next...Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties