20.01.2015. 11:58
Turpinot tradīcijas, Vidzemes hokeja čempionāta (VČH) organizatori SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs" arī saviem hokejistiem vēlas sarīkot svētkus, organizējot VČH zvaigžņu spēles pasākumus. 21.februārī plānota VČH 3.līgas zvaigžņu spēle, bet 22.februārī norisināsies VČH 2.līgas zvaigžņu spēles pasākums. Par abu komandu sākuma sastāviem notiks balsošana mājas lapā vochokejs.lv, tādēļ komandu pārstāvjiem ir jāizvirza savi labākie hokejisti.

VČH zvaigžņu spēles balsojums sāksies janvāra beigās un norisināsies līdz 16.februārim, kad tiks paziņoti balsojuma rezultāti. Katrai VČH 2. un 3.līgas komandai ir jānosauc savas komandas labākie spēlētāji, kurus nominēt balsošanai: divi (2) aizsargi, trīs (3) uzbrucēji un viens (1) vārtsargs. Komanda var nominēt arī mazāk kā sešus spēlētājus, bet ne vairāk. Komandai balsošanai nominētie hokejisti jāsūta uz e-pastu info@vocsports.lv, norādot savu komandas nosaukumu, spēlētāja vārdu un uzvārdu, kā arī hokejista pozīciju laukumā. Katras komandas spēlētāji jāiesūta ne vēlāk kā līdz 23.janvāra 12:00.

Zvaigžņu spēles sākuma sastāvus noteiks līdzjutēju balsojuma rezultāti mājas lapā vochokejs.lv, savukārt komandu otro un trešo maiņu, kā arī otro vārtsargu pēc balsošanas noslēguma noteiks VČH vadība.

Sestdien 21.februārī norisināsies VČH 3.līgas zvaigžņu spēles pasākums. Uz iekļūšanu "Baltās" komandas sastāvā pretendēs "Raunas bruģakmens", "SCO centrs" un "Biko-Logi" hokejisti, bet "Melnās" komandas sastāvā sacentīsies "Cēsis", "Wolmar", "Stingers" un "Livonija" spēlētāji.

Baltā komanda Melnā komanda
Raunas bruģakmens Cēsis
SCO centrs Wolmar
Biko-Logi Stingers
Livonija

Savukārt svētdien uz ledus dosies VČH 2.līgas zvaigznes. "Baltajā" komandā spēlēs "Sigulda", "Vijciems" un "Skorpions" hokejisti, bet pretī stāsies "Melnā" komanda ar "VEC", "Smiltenes vanagi", "Ciedra A" un "Ledus vilki" spēlētājiem sastāvā.

Baltā komanda Melnā komanda
Sigulda VEC
Vijciems Smiltenes vanagi
Skorpions Ciedra A
Ledus vilkiMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties