14.12.2017. 23:26

21. gadu vecais uzbrucējs Almoezs Ali, kurš agrāk spēlējis Austrijas pēc spēka otrajā un Spānijas pēc spēka trešajā līgā, jau sestajā minūtē izvirzīja vadībā mājiniekus, tomēr Lihtenšteina spēja lauzt cīņas gaitu. 29. minūtē izlīdzinājumu panāca Šveices pēc spēka otrās līgas kluba "Rapperswil-Jona" uzbrucējs Deniss Salanovičs, bet 90. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Austrijas Bundeslīgas kluba "Ried" spēlētājs Mikele Polverīno (2:1), kurš ir vienīgais izlases futbolists kādas valsts augstākajā līgā. Pēdējās 11 minūtes Lihtenšteina spēlēja mazākumā.

Seši futbolisti no Kataras šīs spēles pamatsastāva sāka arī iepriekšējo pārbaudes spēli pret Islandi (1:1), bet Lihtenšteinai no iepriekšējās spēles kvalifikācijā pret Maķedoniju (0:4) trūka vien pamatvārtsarga Pētera Jēles ("Vaduz", Šveices pēc spēka otrā līga) un "Reading" piederošā pussarga Zandro Vīzera (īrē Beļģijas pēc spēka otrās līgas klubā "Roeselare"). Lihtenšteina iepriekšējo uzvaru svinēja 2015. gada 31. martā pret Sanmarīno (1:0), bet pēc tam 21 spēlē nezaudēja tikai trīsreiz – pret Moldovu (1:1), Gibraltāru (0:0) un Somiju (1:1).

Katara pēdējās septiņās spēlēs piedzīvojusi piecus zaudējumus un uzvarējusi vienīgi Singapūru (1:0). Pasaules kausa atlases pēdējā posmā Katara desmit spēlēs ieguva vien septiņus punktus un grupā palika pēdējā vietā aiz Irānas, Dienvidkorejas, Sīrijas, Uzbekistānas un Ķīnas. Katara tagad gatavojas Persijas līča kausa izcīņai, kas no 22. decembra līdz 5. janvārim notiks Kuveitā. Katara spēlēs vienā grupā ar Irāku, Jemenu un Bahreinu. Pateicoties izcīnītajai uzvarai, Lihtenšteina FIFA rangā šobrīd ir pakāpusies uz 181. vietu un apsteigusi Maltu.

Izmantotie resursi:Länderspielsieg zum Jahresabschluss:...Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties