05.09.2013. 15:24
Biļetes uz 2014.gada Baltkrievijā notiekošā pasaules hokeja čempionāta pirmā posma spēlēm maksās no sešiem līdz 50 eiro, vēsta baltkrievu plašsaziņas līdzekļi.

Savukārt uz izšķirošajām spēlēm biļešu cenas būs sākot no 25 eiro. Tirdzniecībā būs arī biļešu pakete uz konkrētās dienas spēlēm, priekšsacīkšu kārtu, izšķirošajām spēlēm, uz visām spēlēm konkrētajā arēnā (spēles notiks Minskas un Čižovkas arēnās), kā arī biļešu paketes, kurā iekļauta dzīvošana un citi pakalpojumi (ēdināšana, ekskursijas). Biļešu pārdošana sāksies septembra beigās.

Pasaules hokeja čempionāta dalībnieki, kā arī biļešu īpašniekiem nebūs nepieciešama vīza iebraukšanai Baltkrievijas teritorijā laika posmā no 2014.gada 25.aprīļa līdz 31.maijam.

Latvijas hokeja izlase 2014.gada pasaules čempionāta priekšsacīkšu turnīra B apakšgrupas spēles aizvadīs Minskas arēnā, kurā ir 15 000 skatītāju vietu. Pretiniekos būs Somija, Vācija, Kazahstāna, ASV, Krievija Baltkrievija un Šveice.

Izmantotie resursi:Прессбол - новости белорусского спортаBeach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties