16.05.2013. 00:50

Piedāvājam īsu atskatu uz 15.maija notikumiem pasaules un Latvijas sporta dzīvē.

Pateicoties centra aizsarga Broņislava Ivanoviča kompensācijas laika trešajā minūtē gūtajiem vārtiem, Londonas "Chelsea" ar 2:1 Eiropas līgas fināla spēlē pārspēja Lisabonas "Benfica".

Latvijas tenisa līderis (ATP 46.) Ernests Gulbis bez grūtībām pārvarējis Romas ATP Masters 1000 vienspēļu turnīra 2.kārtu, spēlē pret serbu Viktoru Troicki (ATP 42.) zaudējot tikai divus geimus – 6:1, 6:1. 3.kārtas spēlē ceturtdien Gulbis sacentīsies ar māla karali Rafaelu Nadalu.

Šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgā (LBL) bronzas sērijas izšķirošajā - piektajā – mačā BK "Valmiera" ar 72:65 pārspēja "Barons kvartālu".

Šovakar Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā SMScredit.lv Virslīgas spēlē valsts čempioni Daugavpils "Daugava" ar minimālu 2:1 izcīnīja uzvaru pār "Metta/LU" komandu.

Ceturto uzvaru SMScredit.lv virslīgā izcīnījuši "Liepājas metalurga" spēlētāji, kas savā laukumā, ar 2:1 pieveica "Ilūkstes NSS", lai gan mača pēdējās 20 minūtes aizvadīja vien deviņu vīru sastāvā.