21.05.2015. 09:27
Nacionālās hokeja līgas (NHL) "play-off" pusfināla spēlē šonakt Tampabejas "Lightning" ar 6:5 pagarinājumā uzvarēja Ņujorkas "Rangers". Uzvaras vārtus pirmā papildlaika ceturtajā minūtē guva Ņikita Kučerovs.

NHL Austrumu konferences fināls startēja ar divām spēlēm Ņujorkā, kur uzvaras tika dalītas uz pusēm. Pēc tam "Rangers" un "Lightning" pārcēlās uz "Amalie Arena", kur šonakt tika aizvadīta sērijas trešā spēle.

Tāpat kā iepriekšējā spēlē, arī šoreiz "Lightning" uzbrukums uguņoja, iemetot Henrika Lundkvista sargātajos vārtos sešas ripas. Tiesa, labu pretsparu rādīja "Rangers", kas atbildēja ar pieciem precīziem metieniem. Pamatlaikā gan "Rangers", gan "Lightning" ieguva divu vārtu pārsvaru, tomēr nespēja to noturēt – uzvarētājs tika noteikts pagarinājumā. Ņujorkas komanda pirmo reizi šīs sezonas Stenlija kausa izcīņā iemeta vairāk par četrām ripām – "Lightning" šī bija jau piektā spēle ar vismaz pieciem vārtiem.

Rezultatīvā spēlē ar 6:5 uzvaru svinēja "Lightning", sērijā panākot 2:1 savā labā. Uzvaras vārtus pagarinājuma ceturtajā minūtē guva krievu uzbrucējs Ņikita Kučerovs (spēlē – 1+1), bet viņa maiņas biedri Ondrejs Palāts un Tailers Džonsons pievienoja attiecīgi trīs (2+1) un divus (1+1) punktus. "Rangers" rindās ar diviem vārtiem izcēlās zviedru uzbrucējs Jespers Fasts. Sērijas ceturtā spēle notiks naktī uz 23. maiju ("Lightning" laukumā).

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey LeagueLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties